Як оцінити годинник. gustav becker.

Антикваріат завжди цікавив людей. Одних, як частина історії, інших, як культурне благо, третє, як джерело доходу. У кожному разі, дана сфера надзвичайно цікава. Одним з напрямків антикварного бізнесу є годинник.

Хронометри і перша продукція відомих годинникових будинків, заворожує своїм механізмом і використаними при виготовленні матеріалами. Старовинні годинники коштують великих грошей. Однак щоб оцінити годинник стародавньої роботи, потрібно докласти максимум знаній.Дело не тільки в тому, наскільки унікальний механізм, доріг матеріал або великий вік. Справа ще й в культурній цінності та актуальності на ринку антикваріату в даний момент. Щоб самостійно зробити висновки про вартість годинника варто звернути увагу на деякий моменти.

  1. Дослідіть годинник на предмет клейма, гравіювань, знаків майстерень. Якщо це кишеньковий годинник, то, швидше за все, клейма стоять на корпусі, а не на кришці. Клеймо - це можливість встановити час випуску годин, їх значимість і вартість.
  2. Спробуйте визначити матеріал. Чим дорожче матеріал і інкрустація, тим вища ймовірність, що годинник буде коштувати куди дорожче.
  3. Перевірте працездатність механізму. Працюючий механізм, підвищує шанси годині бути прийнятими в приватні колекції.
  4. продіагностіруют ушкодження. Вм'ятини, сколи, втрати частин і пошкодження, значно знижують вартість будь-якого антикваріату.

Однак без експертної оцінки продати годинник буде складно. Щоб оцінити годинник за всіма правилами, краще звернутися до незалежного оцінювача. Люди, зацікавлені в покупці, можуть навмисно занизити ціну. Тому не скупіться, оплатіть послуги оцінки і отримати коректну відповідь на всі свої запитання.