Як заблокувати телефон мтс.

На жаль, мобільний телефон можуть вкрасти, його можна втратити або десь забути. А буває, що абонент довго не використовував підключений до мережі МТС телефон . Часто виявляється так, що на рахунку залишилися гроші, а від номера не хочеться відмовлятися - його знають рідні, друзі, колеги ...
Вам знадобиться
  • підключення до МТС
Інструкція
1
У разі зникнення телефон а першочергова справа - оперативно заблокувати SIM-карту, щоб сторонні не могли скористатися вашим телефон вим номером. Ця послуга безкоштовна.
2
Можна, сидячи за комп'ютером, скористатися для блокування SIM-карти "Інтернет-Помічником". Ще варіанти - звернутися в контактний центр МТС або відвідати найближчий cалон-магазин.
3
SIM-карта може автоматично заблокироваться при тривалому невикористанні (від 60 до 180 днів залежно від тарифного плану). Це відбувається, якщо абонент не здійснював дзвінків і не використовував будь-які платні послуги МТС, а також не поповнював рахунок при негативному балансі. В цьому випадку відновлення SIM-карти зі старим номером неможливо.
Зверніть увагу
Відновлення SIM-карти після блокування - теж безкоштовна послуга. Клієнт МТС отримує нову SIM-карту, зберігаючи колишній номер, баланс та послуги, які були підключені раніше. Це можна зробити, відвідавши cалон-магазин або замовивши на офіційному сайті МТС послугу «Доставка SIM-карти».