Як налаштувати модем мтс коннект. посилення швидкості на модемі від мтс.

У будь-якому місці і в будь-який час можна вийти в інтернет за допомогою послуги " МТС Коннект". Для цього вам необхідно придбати комлект, в який входить модем і SIM-карта з тарифним планом.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, комплект "МТС коннект"
Інструкція
1
Компанія МТС пропонує декілька видів модем ів. Найбільш популярні моделі - 7,2 (максимальна швидкість доступу в Інтернет - 7,2 Мбіт/сек), 14,4 (максимальна швидкість доступу в Інтернет - 14,4 Мбіт/сек) і WiFi-роутер. Треба вставити модем в комп'ютер і дозволити автоматичну установку програмного забезпечення. І вже через кілька хвилин доступ в інтернет для вас відкрито! Драйвери для модем ов періодично оновлюються; "Свіжі" варіанти можна скачати з офіційного сайту МТС .
2
При купівлі комплекту « МТС Коннект» ви отримуєте місяць безлімітного інтернету в подарунок. Потім клієнтам надається пятидесятипроцентная знижка на щомісячну плату до кінця року. Залежно від ваших потреб можна вибрати одну з безлімітних опцій - опція без щомісячної плати, "Безліміт-міні", "Безліміт-максі" і "Безліміт-супер". У відповідності з обраною опцією можна налаштовувати модем .
3
Є кілька способо підключити і відключити кожну з безлімітних опцій. Для опції «Безліміт-Mini» це коротка команда * 111 * 2180 #, відправка на номер 111 SMS (2180 - для підключення, 21800 - для відключення) і сервіс "Інтернет-помічник", Для опції «Безліміт-Maxi» це коротка команда * 111 * 2188 #, відправка на номер 111 SMS (2188 - для підключення, 21880 - для відключення) і сервіс "Інтернет-помічник". Для опції «Безліміт-Super» це коротка команда * 111 * 575 #, відправка на номер 111 SMS (575 - для подключенія5750 - для відключення) і також сервіс «Інтернет-Помічник».
4
Для збільшення швидкості модем а можна вибрати тариф з великим об'ємом включеного трафіку або скористатися "Турбокнопка", розрахованої на два або на шість годин дії. Плата списується в момент підключення. При цьому обсяг трафіку не учітивается.Чтоби підключити "Турбокнопка", треба набрати коротку команду * 111 * 622 # або * 111 * 626 #, відправити на номер 111 SMS («Турбокнопка 2» - 622, «Турбокнопка 6» - 626) або скористатися "Інтернет-помічником".
Зверніть увагу
Особливості тарифних опцій при налаштуванні модему МТС: без щомісячної плати - клієнт платить стільки, скільки використовує; "Безліміт-Mini" - зручно для спілкування в соціальних мережах; "Безліміт-Maxi" - зручно для використання електронної пошти, відвідування сайтів і скачування музики; "Безліміт-Super" - всі можливості інтернету.