Як ростити орхідею.

Орхідея - красиве, витончене рослина з надзвичайним і різноманітним забарвленням квітів. Вирощувати і доглядати за орхідеями складно, але якщо враховувати всі особливості цієї рослини, у вас будуть чудові квіти.
Інструкція
1
Світло. Орхідеї невибагливі по відношенню до сонячного світла, їм не потрібно додаткового освітлення. Денне сонячне освітлення - цілком прийнятне умова для вирощування орхідей. Якщо вікна вашого приміщення виходять на південну сторону, затінює їх за допомогою шторок або жалюзі.
2
Температурний режим. Орхідеї, завдяки своїй різноманітності, можна розділити на три групи: Фаленопсіси, пафіопеділюми, максілляріі, лудізіі, онцидіуми воліють кімнатну температуру не нижче 15 градусів. У такій атмосфері вони добре розвиваються і своєчасно цвітуть. Зеленолистние черевички, дендробіуми, каттлеи, Леліі воліють температуру в приміщенні 12-15 градусів. Для цього виду орхідей вимагається максимальне освітлення. Лікаста, россіоглоссуми, мільтоніопсіси, масдевалліі представляють деяку складність при догляді. Зимова температура приміщення повинна бути збережена в межах 5-7 градусів, в літній період - 10-15 градусів. Якщо ви не будете підтримувати ці умови, орхідеї не зможуть нормально розвиватися і не зацвітуть.
3
Водний режим. Орхідеї - НЕ вологолюбні рослини, але певні правила при поливі зберігати необхідно. Помірно поливайте орхідеї 2-3 рази на тиждень. Під час цвітіння збільшуйте полив, під час спокою зберігайте колишнім. Використовуйте для зволоження землі леечку, щоб вода не потрапляла на листову розетку. Воду вибирайте без вмісту солей, кімнатної температури. Пам'ятайте, в нічний період листя повинні залишатися сухими.
4
Грунт для вирощування орхідеї. Найпоширеніша грунт - солома, чорний торф, листова земля, деревне вугілля, соснова кора. Перед посадкою на дно ємності викладіть дренаж у вигляді глиняних черепків, гранітного щебеню або цегляної крихти. Далі засипте все готовим субстратом і прикрийте шаром моху.
5
Добрива. Якщо ви використовуєте хороший субстрат, необхідності в добривах немає. Ви можете застосовувати спеціальні мінеральні суміші для орхідей, щоб прискорити їх зростання. Якщо будете дотримуватися всіх правил і норми по догляду, орхідеї нагородять вас рясним цвітінням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ARWUXK96ncQ