Як визначити розташування.

Щоб визначити хоча б приблизне місце розташування житлового будинку або організації, знаючи адресу, можна скористатися пошуком по онлайн картам, в адресно-довідкової комп'ютерної програмі або атласом (картою) міста з алфавітним покажчиком вулиць .
Вам знадобиться
  • - адреса цікавить організації або житлового будинку;
  • - адресно-довідкова програма (система «Дубль ГИС» та ін. - Необов'язково);
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - карта або атлас міста з алфавітним покажчиком вулиць.
Інструкція
1
Для пошуку потрібної вулиці в сервісі типу «Яндекс.Карт» або Google Maps потрібно зайти на його стартову сторінку, вибрати цікавий місто і ввести в рядок пошуку її названіе.Может бути ефективним також введення в пошуковий рядок «Яндекс.Карт »назви організації, але не всегда.За рахунок зміни масштабу і визначника відстаней можна дізнатися район міста, де знаходиться цікавить об'єкт, найближчу станцію метро, видалення від тих чи інших оріентіров.В" Яндекс Картах "також є можливість дізнатися розташування будинку під потрібним номером, але ця опція не завжди може бути корисною, оскільки система відображає не всі наявні номери.
2
Технологія роботи з адресно-довідковими програмами в цілому схожа, але вони базуються не в глобальній мережі, а на комп'ютері користувача і періодично оновлюються через інтернет.Обично в них присутня пошук за адресою і за назвою, але база як будинків, так і організацій, може бути неповна.
3
Якщо ви шукаєте розташування потрібного об'єкта по старинці, за допомогою карти або атласу, скористайтеся алфавітним покажчиком. Навпаки кожної вулиці зазначений квадрат, в якому вона знаходиться, зазвичай поіменований буквою і ціфрой.От вас вимагається знайти на карті перетин рядів квадратів, відповідних потрібної букві і цифрі, і вивчити той, що знаходиться в цьому месте.Карти і атласи можуть також містити настільки корисну інформацію, як нумерація будинків і маршрути міського транспорту. Однак в них можуть бути відображені не всі вдома і навіть вулиці.