Як продати кролика.

Всі ми пам'ятаємо фразу «Кролик - це не тільки цінне хутро, а й два-три кілограми добірного дієтичного м'яса»? Відтоді кролівництво зазнало значних змін. Були виведені породи, спеціально призначені на м'ясо, на хутро, в даний час багато сімей тримають кролів як домашніх тварин. Породистий кролик завжди в ціні, найголовніше - визначитися, кому саме буде вигідно купити вашого кролика .
Інструкція
1
Отже, вам потрібно визначити, для чого кролик, який є у вас, буде найбільш вигідний. Це можна відстежити виходячи з відповідності його маси тіла та віку. Як правило, кролівників цікавлять великі кролики, з великою масою тіла, тому якщо ваш кролик нормальної маси або нижче норми, ваша цільова група - ті, хто хоче мати вдома кролика як домашню тварину.
2
Розміщуйте оголошення в газетах, в мережі Інтернет, на форумах і в тематичних групах в соціальній мережі. Найбільшу результативність, як правило, приносять саме соціальні мережі - в них є можливість викласти фото кролика і поспілкуватися з покупцем безпосередньо, без необхідності приїжджати на місце.
3
У випадку, якщо протягом довгого часу ви не можете продати кролика , а утримувати його не можете, пройдіться по зоомагазинах. В них вам не запропонують великі гроші, в більшості випадків вам запропонують забрати кролика безкоштовно, тому цей вихід залишається тільки на той випадок, якщо у вас більше немає ніякої можливості утримувати кролика .