Як вирішити проблему екології.

Вчені з'ясували, що близько 40% людей у світі помирає від причин, так чи інакше пов'язаних із забрудненням навколишнього середовища. Це можуть бути забруднена вода, грунт і повітря. Нам може здаватися, що наша екологія цілком нормальна і панікувати нема чого. Але подивіться об'єктивно на ситуацію - так, нам може вистачити цих лісів, але чи вистачить їх нашим нащадкам? Одна людина навряд чи зможе самостійно вирішити всі проблеми екології . Але зробити особистий вклад не так вже й складно.
Інструкція
1
Привчіть себе до корисних для екології звичкам. Завжди вимикайте комп'ютери, телевізори на ніч. У багатьох вдома працюють побутові прилади даремно. Вимикайте зарядні пристрої від телефонів і фотоапаратів з розетки. Тим самим ви зменшите споживаний обсяг електроенергії та палива. Відповідно, зменшаться шкідливі викиди в атмосферу.
2
Вимикайте воду при чищенні зубів. Економія складе 15 літрів води за хвилину. Включайте пральну машинку тільки в тому випадку, коли барабан залитий водою повністю. Приймайте душ, а не ванну - це зменшить споживання води. Не будемо вже говорити про те, що такі елементарні речі, як прибирання за собою сміття, де б ви не знаходилися, - обов'язкова.
3
Зверніть увагу на переробку. Можна здавати папір в пункти прийому макулатури. Здавайте скляні пляшки. Це нітрохи не соромно - такий вчинок принесе користь планеті. Вторинна переробка скла на 20% знижує забруднення повітря і на 50% - забруднення води. Намагайтеся менше користуватися пластиковим посудом, в магазинах не беріть поліетиленові пакети. Купуйте кілька багаторазових сумок і ходите з ними за продуктами.
4
При готуванні їжі зменшуйте газ або потужність електричної плити відразу після того, як підготовлюване блюдо закипіло. Це дозволить спокійно готувати, не збільшуючи витрати енергії. Привчитеся завжди вимикати світло в приміщенні, з якого виходите. Навіть якщо повернетеся через пару хвилин.
5
Робіть вибір на користь екологічно чистого транспорту. Наприклад, метро або трамвай. А велосипедні прогулянки корисні не тільки для екології , але і для вашого власного здоров'я. Пам'ятайте, що дрібниці, які ви особисто зробите для екології , принесуть величезну користь у майбутньому. Живіть, думаючи не тільки про себе, але і про свою планету.
Корисна порада
Приєднуйтеся до суспільство WWF. Ви зможете брати участь в екологічних акціях і спілкуватися з однодумцями.