Як провести самодіагностику.

самодіагностики провести, здається, дуже просто, але насправді, коли торкнешся практики, все стає набагато складніше і з'являється багато питань, що і як правильно зробити. Мова при діагностиці є основним органом, за яким можна визначити збої в роботі хребта, шлунка та печінки, а також запобігти їх. Мова - орган, на якому відображається стан всього організму людини. Різні захворювання, від яких страждає організм, залишають сліди на мові. Але зовні всі ці захворювання проявляються по різному. Одне захворювання залишає сліди у вигляді нальоту, інші викликають почервоніння, треті можуть викликати збільшення різних зон мови, крім цих ще може бути слущивание сосочків і викривлення складки.
Вам знадобиться
  • Мову, дзеркало, уважність і терпіння. Вам необхідно бачити те, що ви дійсно бачите, а не те, що хочете.
Інструкція
1
Потрібно звертати увагу на різні зони мови, оскільки кожна з них відповідає за конкретний орган. Наприклад, складка пов'язана зі здоров'ям хребта. Якщо ви виявили на мові викривлення складки, ближче до кінчика язика, то це говорить, що у людини шийний остеохондроз. Якщо складку виявили посередині мови, то це сигналізує про поперековому остеохондрозі.
2
У разі якщо ви виявили почервоніння на кінчику язика, це свідчить про слабку діяльності серця. Це найчастіше можна спостерігати у курців.
3
Виявивши на мові жовтизну, варто задуматися про печінки, так як це може сигналізувати про хронічному холециститі. Якщо ви побачили на мові наліт, а точніше, такі ознаки у його заснування, це сигналізує про порушення роботи нирок і шлунково-кишкового тракту.
4
Якщо на мові утворюються тріщинки, це сигналізує про різні захворювання крові. Може також сигналізувати про патологію нирок. У такому випадку потрібно вже перевірятися у фахівців.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що хворобу краще попередити або виявити її на ранній стадії, ніж потім довго і болісно лікувати.
Корисна порада
Крім діагностики по мові, також багато що про наше здоров'я може розповісти шкіра, волосся і нігті. Будьте уважні до свого здоров'я.