Як зробити з картинки рамку.

Напевно ви не раз зустрічали в інтернеті красиві і незвичайні рамки-шаблони в самих різних стилях, які можна завантажити, щоб оформити цими рамками свої фотографії. Якщо ви не можете знайти підходящу рамку , не впадайте у відчай - в Adobe Photoshop нескладно створити власну рамку для оформлення будь-якої фотографії. Ви зможете підключити фантазію й оформити свої фотографії рамками будь-яких кольорів і фактур.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію, яку ви хочете зробити яскравіше і красивіше, і потім виберіть на панелі інструментів Rectangular Marquee Tool - інструмент прямокутного виділення.
2
Виділіть ту область фотографії, яка повинна бути всередині рамки, намагаючись відступати від країв фотографії рівні відстані, а потім натисніть Ctrl + Shift + I, щоб інвертувати виділення. Середня частина фотографії більше не буде виділеної, зате пунктирними лініями будуть намічені обриси майбутньої рамки фотографії.
3
Створіть новий шар (Create New Layer) і клікніть лівою кнопкою миші на виділеній вами зоні майбутньої рамки. Виберіть опцію Fill, встановивши на колірній палітрі чорний в якості основного кольору. Відкриється вікно налаштувань, в якому в полі Use потрібно вибрати пункт Foreground Color. Натисніть ОК, щоб створити чорне поле майбутньої фоторамки.
4
Тепер відкрийте меню Layer і виберіть пункт Layer Style. Відкрийте Blending options. Редагуючи параметри і настройки Blending Options, ви можете створити унікальну рамку з різноманітними стилями оформлення. Наприклад, ви можете клікнути на вкладку Bevel and Emboss і зробити рамку об'ємніше, вибравши в налаштуваннях стиль Inner Bevel і Smooth.
5
Після того як рамка стане опуклою, клікніть на вкладку Texture і виберіть підходящу текстуру для заповнення поля рамки. Відкрийте вкладку Color Overlay і виберіть відповідний колір на палітрі, встановивши режим змішування (Blend mode) на значення Normal.