Як розтягнути шкіру на чоботях.

На жаль, взуття буває не тільки красивою, але і моторошно незручною. Не завжди це пов'язано з розміром, іноді незручність відчувається тільки в певній частині чобота - у халяву. Розтягнути матеріал досить просто, можна використовувати як народні методи, так і сучасні. В принципі, якщо у вас не вийде розтягнути шкіру самостійно, то можна просто почекати, коли вона розноситься.
Інструкція
1
Набейте взуття звичайними газетами або ганчірочками. Добре просочіть шкіру теплою водою і залиште висихати при кімнатній температурі. Чим сильніше ви хочете розтягнути, тим щільніше ви повинні набити її папером. Якщо з першого разу розтяжка вийшла менше бажаного розміру, повторіть пророблене знову. Після цієї процедури добре просочіть шкіру кремом відповідного кольору. Так як вона може стати білястої, безбарвний крем або спрей не підійде.
2
Купіть в господарському магазині спеціальну розтяжку для шкіри. Сильно змочіть їй взуття і надіньте на себе або, аналогічно, набийте газетами. Дочекайтеся повного висихання та оцініть результат своєї роботи. Бажано в період висихання ходити у взутті, так вона розтягнеться рівно за формою вашої ніжки і стане зручною для подальшої шкарпетки. Якщо після обробки засобом взуття не втратила колір, можете не наносити на неї крем після процедури.
3
Зверніться в шевську майстерню і вам розтягнутий взуття майстри, які знають всі тонкощі в цій справі. Але пам'ятайте, що після такої процедури чобітки проносяться трохи менше, адже товщина матеріалу зміниться в меншу сторону. Натуральну шкіру розтягнути трохи простіше, ніж шкірозамінник.
Корисна порада
Якщо ви хочете розтягнути взуття дуже сильно, не намагайтеся це зробити самостійно, у вас все одно нічого не вийде. Домашні методи підійдуть тільки для незначної коригування розміру.
При покупці слід ретельно приміряти взуття, щоб у ній було зручно і комфортно ходити. Але що робити, якщо куплені шкіряні чоботи , під час першої ж шкарпетки, натирають ноги і тиснуть? Їх можна розтягнути в домашніх умовах декількома способами.
Вам знадобиться
  • - махрові шкарпетки;
  • - фен;
  • - щільні поліетиленові пакети;
  • - спирт (горілка);
  • - касторове масло;
  • - папір або газети;
  • - спеціальний спрей або пінка для розтяжки;
  • - бавовняна тканина.
Інструкція
1
Самий швидкий і ефективний спосіб розтяжки шкіряних сапогов.Оденьте взуття на вологі махрові шкарпетки. Зовні нагрійте струменем гарячого повітря (наприклад, за допомогою фена). Коли ногам стане гаряче, вимкніть фен, а чоботи , не знімайте до повного охолодження.
2
Самий щадний метод розтягування сапогов з натуральної шкіри - використання масла. Наприклад, можна використовувати касторову. Їм змастіть тісні чоботи всередині і зовні. Після чого, взуття одягніть і носити вдома деякий час. Через кілька годин після обробки маслом, обов'язково почистіть чоботи . Таким способом можна розтягнути не тільки розмір, а й саме халяву чобіт.
3
Міцні поліетиленові пакети наповніть водою, туго зав'яжіть і помістіть в чоботи . Потім взуття покладіть в морозильну камеру. Зачекайте поки вода перетвориться на лід, а потім розморозиться. Рідина при замерзанні збільшується в об'ємі, за рахунок цього чоботи трохи розтягуються.
4
Ще один спосіб: щільно набийте чоботи мокрими газетами або папером, залиште до повного висихання при кімнатній температурі на добу. Але не ставте на опалювальні прилади, інакше шкіра взуття деформується і ляже буграми. При такому способі шкіряні чоботи розтягуються зовсім незначно.
5
Щоб отримати хороший результат, скористайтеся спеціальними спреями або пінками для розтяжки взуття. Такі засоби продаються в спеціалізованих взуттєвих магазинах. Використовуйте їх згідно інструкції.
6
Щоб шкіряні чоботи розтягнулися і прийняли форму ноги, можна вчинити так: залийте у взуття невелику кількість спирту (горілки, одеколону), відразу одягніть на ногу і після цього змочіть верх взуття. Походіть в чоботях деякий час, а потім добре їх просушіть.
7
Загорніть шкіряні чоботи на кілька хвилин в бавовняну тканину, попередньо змочену в гарячій воді і віджату. Далі розтягнуту взуття змастіть маслом (наприклад, касторовою) і залиште в такому вигляді на добу.