Як почистити газовий котел. газовий котел на квартиру.

Газові котли дуже зручні в експлуатації. Вони не вимагають спеціального догляду і рідко виходять з ладу. Завдяки цьому вони набули популярності серед населення. Найголовніше: кожен раз перед початком і після закінчення опалювального сезону робіть ретельний огляд газового котла на предмет справності та наявності сажі і накипу. Якщо котел засмітився, його потрібно почистити.
Вам знадобиться
  • Адипиновая кислота, сульфамінова кислота, ємність
Інструкція
1
Спосіб перший. Придбайте адипінової кислоту. Вимкніть котел і дайте йому повністю охолонути.
2
Приготуйте насос, розведіть в посудині адипінової кислоту і розбавте її водою. Починайте акуратно закачувати розчин кислоти в газовий котел . Хитрість цього способу полягає в тому, що під тиском вуглекислого газу карбонати перейдуть в кислі солі, які потім розчиняться.
3
стравити тиск, щоб кислі солі знову перейшли в карбонати і випали в осад, які потім змийте водою.
4
Спосіб другий. Вимкніть котел , дайте йому охолонути. Перевірте фільтри і заглушки газового котла. Купіть гель, здатний розчиняти нафтопродукти і від'єднувати накип від металу. Завдяки своїм особливим властивостям гель не псує поверхню металу і не піддає його корозії. Обробіть їм газовий котел , а потім змийте напором води. Гель не дратує руки і не роз'їдає стінки пристрою, а м'яко очищає стінки котла.
5
Спосіб третій. Вимкніть пристрій і дочекайтеся, поки котел повністю охолоне. Придбайте сульфаминовой кислоту. Візьміть ємність і розведіть розчин кислоти. Під напором закачайте розчин в газовий котел . Сульфамінова кислота завдяки відмінному взаємодії з карбонатними та іншими відкладеннями очищає вміст газового котла, не викликаючи корозії стінок обладнання. Ретельно змийте залишки кислоти напором води і дайте йому висохнути.