Як перевірити пк на віруси. Як перевірити комп'ютер на віруси.

Якщо ви багато і досить часто використовуєте інтернет, ви без вашого на те бажання стаєте легкою жертвою для всіляких хробаків, троянів, шкідливих програм та інших вірусів, що мешкають в глобальній мережі. Міф про те, що вірус можна придбати лише на сайтах, що не викликають довіри, давно себе не виправдовує. Заразитися ваш комп'ютер може навіть в той момент, коли ви переглядаєте новини або переглядаєте спортивний матч. Ось декілька простих порад, як убезпечити себе від цього.
Інструкція
1
Забезпечте постійний захист вашого комп'ютера, встановивши на нього одну зі спеціальних програм - антивірусів, що дозволить вам захистити комп'ютер, а заодно в будь-який час перевіряти його на наявність загроз. Установка антивіруса також дозволить відстежувати шкідливі сайти, перевіряти завантажені з інтернету файли, встановлювати оновлення про нові віруси, ставити на особистий контроль особливо важливі сайти.
2
Скачайте безкоштовний антивірус, якщо ви не можете поки що дозволити платні версії. Багато програм вільного користування, які "плавають" в мережі інтернет, прекрасно справляються із захистом вашого комп'ютера нітрохи не гірше їх комерційних аналогів. Оновлюйте якнайчастіше базу, робіть спільні перевірки хоча б кілька разів на місяць, і ваш комп'ютер буде повністю захищений.
3
Скористайтеся on-line антивірусами, якщо вам не хочеться возитися з установкою нових програм. Просто за допомогою пошуку знайдіть сайт, що надає послуги з пошуку і видалення вірусів з вашого персонального комп'ютера і діагностику устаткування.
4
Проконсультуйтеся за окремим файлу, зухвалому у вас недовіру, за допомогою баз антивірусних програм, зайдіть на сайт будь-якого антивіруса і в пошуку введіть назву цікавить вас файлу, якщо це вірус, вам негайно повідомлять про це.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dl4gJGx7BEE
Якщо ви підозрюєте, що на вашому комп'ютері могли з'явитися віруси, вам необхідно провести антивірусну перевірку. Приходить такий момент, коли ви на робочому столі свого комп'ютера можете побачити табличку з написом про те, що ваш комп'ютер заражений і буде потрібно закачка хорошого антивіруса. Недосвідчений користувач персонального комп'ютера, звичайно, погоджується. Але хороший антивірус не хоче лікувати безкоштовно і вимагає відправити смс-повідомлення на конкретний номер, що, як правило, призводить до списання великої суми з телефону користувача. Як з цим боротися, читайте далі.
Вам знадобиться
  • Перевірка жорсткого диска спеціалізованими антивірусними програмами.
Інструкція
1
Вся проблема полягає в тому, що вже встановлені раніше антивіруси, які вам дісталися не безкоштовно, не можуть спіймати таку «заразу» нальоту. На допомогу вам зможуть прийти інші безкоштовні утиліти, створені для очищення усіляких загроз, при яких звичайний антивірус не справляється. Прикладом може послужити безкоштовна утиліта від розробника Dr.Web - Cure It! Установка і запуск цієї програми не викличе у вас труднощі. При відсутності вірусів при перевірці цим продуктом, перезавантажте комп'ютер і зайдіть в безпечний режим. Більшість вірусів може блокувати пошук вірусів.
2
Також є ймовірність, що вірус оселився в ядро вашої операційної системи. В цьому випадку, антивірус не зможе знайти такий вірус. В цьому випадку необхідно провести перевірку вашого жорсткого диска на іншому комп'ютері , який буде чистий (заздалегідь перевірений антивірусом).
3
Іноді достатньо скористатися спеціальними завантажувальними дисками. Ці диски завантажуються при старті системи і перевіряють найуразливіші зони вашої оболонки на наявність небезпечних елементів. Такі диски можна знайти у більшості сучасних виробників анти вірусів.