Як покрити дах профнастилом. покрити дах профнастилом своїми руками.

Спорудити дерев'яний "трикутник" не так вже й складно, особливо для тих, хто це робить не вперше. Але як з сколочених фанерок зробити дійсно якісну, надійну і, зрозуміло, привабливу дах , знає, мабуть, не кожен тесляр.
Вам знадобиться
  • клей-пістолет, саморізи або м'які свердла, стандартний набір інвентаря з викруток та молотка
Інструкція
1
Виміряйте величину ската даху - це перше, що ви повинні зробити перед початком робіт. Перевірте отримані результати: помилка в один сантиметр може коштувати вам порушенням загальної композиції і небажаного результату в результаті.
2
Після виміру визначте, скільки покрівельних листів профнастилу вам буде потрібно і чи потрібно підганяти окремі пластини під вашу дах . Якщо так, то відміряйте потрібну кількість, щоб весь матеріал був готовий до роботи.
3
Намагайтеся, щоб довжина ската даху спочатку відповідала довжині аркуша. Це дозволить вам уникнути непотрібних робіт. Пам'ятайте, що довжина настилу на 4 сантиметри повинна бути більше довжини карниза.
4
Починайте монтаж: переконайтеся, що основа даху рівна. Обов'язково, перед тим як укладати покриття, викладіть дах гідроізолюючим шаром, який не допускає скупчення конденсату. Це продовжить життя і покриттю, і всьому даху в цілому.
5
Викладіть рейки, які забезпечують вентиляцію між гідрослоем і профнастилом, що запобіжить появі цвілі та інших малоприємних речей.
6
Встановіть обрешітку і починайте монтаж листів. Не забудьте, що це слід робити спеціальними опалювальними шурупами, інакше конструкція буде ненадійною.
7
Будьте акуратні, даний матеріал досить слизький, що може викликати труднощі при його установці на висоті, обов'язково подбайте про захист.
8
Якщо вас турбує зайве ковзання, (наприклад, взимку сніг легко звалюється з такого даху, що має, звичайно, і свої плюси, а й мінуси), то встановіть спеціальні снегодержателі, і ця проблема буде повністю вирішена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4hbDOJXQYKc