Як заливати бетонну підлогу.

Коли стіни зведені і прокладена вся комунікація, можна приступати до заливання статі бетоном. Для цього вам знадобиться відстань 30-35 см углиб до рівня майбутнього статі . Потрібно розмітити межі рівнів в підготовленому поглибленні: 15см на верстви каменю і піску (10см каменю, 5см піску); 5см на гідроізоляцію і теплоізоляцію і залишилися 10-15 см - на шар бетону і стяжку.
Інструкція
1
Коли розмітки нанесені, насипте згідно з рівнями камінь, на нього пісок. Намагайтеся, щоб не було сильних перепадів, і пісок лежав досить рівно. Для цього розрівняйте його лопатою або правилом. Після цього кладіть гідроізоляційну плівку, причому краю плівки треба загнути нагору, вище рівня статі , і закріпити їх на стіні (можна скотчем). Потім, виріжте необхідний вам розмір з теплоізоляційної плити і укладайте його. Лопатою накидають бетон до потрібного рівня, рівняючи його правилом (йти слід від стіни до дверей). Далі залитий бетон потрібно залишити сохнути на 2-4 дні.
2
Стяжка. Перше, що необхідно - це визначити найвищу (вона і буде рівнем нашого статі ) і найнижчу точки получившегося чорнового статі . Для цього знадобиться рівень, краще лазерний, так як їм зручніше працювати, але підійде і водний. Коли ви знайшли орієнтовні точки, слід приступити до наступного немаловажному етапу - підготовки поверхні майбутнього статі .
3
Очистіть всю площу від сміття, це можна зробити за допомогою будівельного пилососа. Якщо його немає, то буде потрібно ретельне прибирання «вручну». Виметіть все сміття, дрібні камені та інші дрібниці. Дуже важливо, щоб після цього на поверхні не залишилося нічого зайвого, так як це може перешкодити схопитися стягуванні, через що в наслідок утворюються порожнечі і тріщини. Це загрожує вам майбутнім руйнуванням структури статі і підлогового покриття (воно почне тріскатися і скрипіти).
4
Виставте маяки - рейки, по яких буде проводитися стяжка. Вони повинні рас статі гаться на єдиному рівні паралельно і на однаковій відстані відносно один одного (максимальна відстань визначається шириною інструменту, яким ви будете рівняти стяжку). Маяки не повинні піддаватися деформированию і володіти достатньою жорсткістю.
5
Закладайте розчин і відразу рівняйте його в рівень маяків. Робіть все так само, як при заливці бетоном. Коли стяжка засохне (працювати можна починати через добу), вийміть з неї маяки, і закладіть залишилися від них западини. Коли все висохне, ретельно пройдіться теркою по всій підлозі, згладжуючи всі нерівності. Ваш пол готовий, можна класти підлогове покриття!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h6kRvQRwlAs