Як зв'язати сукню.

Спробуємо пов'язати плаття з ірису. В'язання ажурне в дві нитки. Для початку зв'яжемо зразок цієї в'язки на спицях № 3,5 і розрахуємо за зразком і викрійці сукні, скільки раппортов візерунка треба зв'язати. Кількість петель обов'язково має ділитися на 18. Для вивязанія зразка наберемо 2 раппорта: 18 петель Х 2 = 36 петель + 2 крайові петлі = 38 петель.
Вам знадобиться
  • Спиці № 3,5; 3; 2,5
Інструкція
1
Малюнок в'язання наступний: 1 ряд - лицьові петлі, 2 ряд - виворітні, 3 ряд - 3 рази по 2 петлі разом виворітної петлею, 6 разів 1 накид і 1 лицьову петлю. Наприкінці раппорта пров'яжіть, як і на початку, 3 рази по 2 петлі разом виворітної петлею. Так 3 рази по 2 петлі разом виворітної петлею, 6 разів 1 накид і 1 лицьову петлю, в кінці раппорта пров'яжіть, як і на початку, 3 рази по 2 петлі разом виворітної петлею. 4-й ряд - виворітні петлі, 5-й ряд - малюнок повторюємо з 1-го ряду.
2
Після розрахунку петель для в'язання сукні наберіть потрібну кількість петель і в'яжіть вільно на спицях №3,5 приблизно 2/3 довжини по бічній лінії. Потім переходьте на спиці № З і в'яжіть до лінії пройми. Перш ніж вив'язувати пройму, переходите на спиці № 2,5 і в особовому ряду збавте 1/4 частина всіх петель. Для цього пров'яжіть 2 лицьові петлі, 2 петлі разом лицьовою петлею. Так 2 лицьові петлі, 2 петлі разом лицьовою петлею по всьому ряду.
3
Після цього на виворітного стороні роботи пров'язуємо виворітними петлями, а на лицьовій стороні пров'язуємо "дірочки" для просмикування поясочки. Для цього в'яжіть: 2 лицьові петлі, накид, 2 лицьові петлі разом. Так 2 лицьові петлі, накид, 2 лицьові петлі разом повторіть по всьому ряду (переду і спинки). Далі в'яжемо хусткової в'язкою по викрійці переду і спинки і Довяжіте всю кокетку. Зшиємо плаття по бічних лініях. Потім обв'яжемо стовпчиками без накиду всю верхню частину плаття, причому 1 ряд - нитками жовтого кольору, а 2 ряд вже нитками зеленого кольору.
4
пришили дві декоративні пуговички без петель. Плаття випрала і висушимо, що не проглажівая! Потім продерніте шнурок або тесемку.