Як зробити бездротові навушники.

Підключення бездротових навушників до комп'ютера не займе у користувача багато часу. Все, що може знадобитися для цього заходу - це комп'ютер, навушники , а також програмне забезпечення, яке входить в стандартну комплектацію вироби.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, навушники
Інструкція
1
Якщо вставити USB-передавач у вільний порт на комп'ютері і встановіть перемикач навушників в положення «ON», ви не почуєте жодного звуку з пристрою. Це обумовлюється тим, що система не пізнає пристрій. Для правильного розпізнавання навушників комп'ютером, вам необхідно встановити відповідне програмне забезпечення. Розглянемо детально, як зробити підключення бездротових навушників до комп'ютера.
2
Вставте в дисковод диск з програмним забезпеченням. Даний диск ви зможете знайти в комплекті поставки навушників. Коли система прочитає інформацію з диска, буде запущено діалогове вікно для установки необхідного ПО. Для коректної роботи навушників не змінюйте кінцевого шляху установки драйвера - інсталяція повинна виконуватися в каталог за замовчуванням. Для цього завжди натискайте кнопку "Далі". Наприкінці вам потрібно буде прийняти умови ліцензійної угоди, після чого натиснути кнопку «Встановити».
3
Після установки програмного забезпечення для навушників на комп'ютер, перезавантажте систему. Для цього відкрийте меню «Пуск», виберіть пункт «Завершення роботи», після чого клікніть по значку «Перезавантаження».
4
Як тільки комп'ютер буде готовий до роботи після перезавантаження, вставте передавач USB в будь-який вільний на вашому ПК порт. За рахунок раніше встановленого програмного забезпечення система автоматично визначить тип підключеного пристрою. Вам тільки залишиться поставити перемикач навушників в режим «ON» і насолодитися звуковідтворенням.