Як розшити пояс для танцю живота. Як розшити паєтками та бісером інструкція костюм для танцю живота.

Велике значення в костюмі для танцю живота має пояс і ліф, спідниця (рідше шаровари). Пояс і ліф відмінно завершують весь ансамбль костюма, надаючи йому особливу пишність і красу. Коли танцівниця з'являється на сцені, перше що бачить глядач - це її наряд, а вже потім її майстерність танцю . Кожен костюм народжується у творчому процесі, абсолютно однакових костюмів немає - вони індивідуальні. Всі майстри намагаються вкласти в костюм частинку своєї душі і тільки тому вони підкреслюють не тільки красу танцю , але й фігуру танцівниці.
Вам знадобиться
  • Тканина для пояса і підкладали, прикраси - бісер. камені. паєтки, швейні приналежності.
Інструкція
1
Виберіть форму пояс а і зробіть його викрійку. Забарвлення пояс а повинна може бути достатньо яркой.Определітесь з візерунком на пояс е: він може бути як простим (наприклад, квіточки, метелики або вишеньки), так і хитромудрим орнаментам, розшитим стразами та камінням. Нанесіть малюнок на пояс при допомозі крейди або олівця, але тільки так, щоб він був ледве помітний. Адже пояс не бажане прати, щоб він не втратив свою форму.
2
Вирішіть для себе, чим буде розшитий пояс : бісером, стеклярусом, паєтками. Ще можна прикрасити його монетками, але дзвін монет відволікає танцівницю від ритму мелодії. Навіть більш досвідчені танцівниці східних танців намагаються прикрашати свій костюм монетками тільки в рідкісних випадках.
3
Почніть розшивати пояс за обраним візерунку. Головне, щоб ви вміли вишивати хрестиком, тоді розшити пояс бісером для вас не складе ні якого праці. Перша нитка хрестиком шиється зліва-направо і так же знизу-вгору. Просмикніть нитка в нижній лівий кут, потім надіньте на нитку бісеринку, просмикніть голку у верхній правий кут. Після того як в хрестику голка знову в нижньому лівому куті, надіньте бісеринку і знову голку у верхній правий кут - це буде в ряд і в стовпчик точно так же. Створюється враження, що шиєте полукрестом. Не забувайте вдягати бісеринку кожного разу. Бажано, щоб бісер був одного розміру - тоді все намистинки лягатимуть в рівний і гарний візерунок.
4
Пришийте підходящу за кольором бахрому внизу пояс а.
5
Пришийте підкладку - вона зробить пояс не тільки міцніше, але і приховає зворотну сторону розшивки. Таким же малюнком можна розшити і ліф, щоб костюм мав завершений вигляд. Красиво розшитий пояс і ліф будуть чудовим доповненням танцю живота.