Як змінити ип.

Можливостей вибору назви та юридичної адреси у підприємця, на відміну від підприємства, немає. Першими завжди будуть його прізвище, ім'я та по батькові, другим - адреса прописки. Але при зміні цих та інших даних, внесених в ЕГРІП, потрібно буде оформити їх документально, подавши в податкову заяву встановленої форми.
Вам знадобиться
  • - заповнена форма Р24001;
  • - паспорт;
  • - копії документів, що підтверджують зміни
Інструкція
1
Підприємець повинен відображати в документах зміни своїх прізвища, імені та по батькові, паспортних даних, адреси прописки, додавання або виключення видів діяльності. Залежно від цього заповнюється відповідний лист форми Р24001, яку можна взяти в податковій інспекції або знайти в інтернеті. Заповнювати заяву та додатки до нього потрібно на комп'ютері, друкарській машинці або друкованими літерами від руки чорним або синім чорнилом.
2
Зніміть копії з документів, підтверджуючих зміни (паспорт, свідоцтво про шлюб та ін.). Зробіть також ксерокопію свідоцтв про присвоєння ІПН та про державну реєстрацію підприємця. Всі документи, що включають більш одне аркуша, прошийте і на місці зшивання на обороті наклейте папір із вказівкою кількість аркушів, дати, вашого підпису та його розшифрування. При наявності печатки поставте також її.
3
Запевніть свій підпис на заяві та копії актуальних для вашого випадку документів у нотаріуса. Для цього ви можете звернутися до будь-якого фахівця, який має право надання таких послуг.
4
Пакет документів віднесіть до податкової. Залежно від регіону це може бути інспекція, де ви перебуваєте на обліку, або інша, так звана реєструюча. Якщо документи в порядку, вам видадуть заповнену розписку про їх прийняття і скажуть термін, коли ви зможете прийти і обміняти її на свідоцтво про внесення змін до ЕГРІП.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BsHjhZiyFbo