Як продавати і рекрутувати в інтернеті.

Інтернет надає воістину необмежені можливості для розвитку власного бізнесу - використовуючи інтернет, можна з успіхом як набирати персонал для віддаленої роботи, так і продавати товари дистанційно. Все, що для цього треба - це знати, як саме і на яких сайтах варто здійснювати подібну діяльність, щоб звести до мінімуму фінансові ризики від недоброякісно виконаної роботи або зірваної угоди.
Інструкція
1
Для того щоб продавати в інтернеті , досить створити свій власний сайт на безкоштовному хостингу і активно просувати його, використовуючи оптимізацію для пошукових систем і баннерообмін. Звичайно, це додаткові матеріальні витрати, але в разі якщо робота зроблена якісно і приносить результат, то вона того варта. Рекламуйте свій сайт на форумах і дошках оголошень в інтернеті .
2
Додатковим джерелом клієнтів вашого інтернет-магазину може стати група в соціальній мережі. Створіть її, грунтуючись на асортименті вашого товару, і спілкуйтеся з кожним клієнтом індивідуально, причому бажано, щоб це обговорення було у відкритому доступі для всіх. Додайте фотографії та ціни товару, а також адреса інтернет-сайту.
3
Для того щоб знайти дійсно хороших фахівців, використовуйте біржі фрілансерів. Вибирайте тих, у кого високі показники за якістю виконаної роботи і дійсно високий рейтинг - на цих фахівців ви можете покластися, не побоюючись зриву термінів виконання. Розміщуючи оголошення про найм співробітників на відкритих ресурсах, ви ризикуєте покластися на халтурника, що не дуже добре для вашого бізнесу.