Як малювати в інтернеті. тема малювання через кампютер.

Якщо виникне бажання намалювати що-небудь на комп'ютері, багато хто використовує стандартний Paint, інші встановлюють більш просунуті програми, а треті гублять ідею на корню через небажання возитися зі складними програмами і через те, що старий добрий Paint вже просто набрид. Дана стаття саме для них.
Вам знадобиться
  • -бажання малювати
Інструкція
1
В даній ситуації вибір сервісу безпосередньо залежить від того, що ви хочете намалювати. Просту каракулю або ж невеликий шедевр. У кожному кроці буде описуватися один сервіс - від майже універсальних до більш вузькоспеціалізованих. http://photoshop.domfailov.ru/Немного урізаний у функціональності аналог фотошопа. Дозволяє редагувати завантажене зображення (завантажити можна як з комп'ютера, так, і вказавши посилання), а так само створювати зображення з нуля. Фільтри, верстви, кисті, ефекти - все як годиться. Просунутий олівець (не просто стандартна лінія, але і різні красиві ефекти).
2
створення власних анімаційних або ж статичних листівок, які потім можна надіслати електронною поштою. Легко, весело, красиво і приємно. Шкода, зберегти не можна, тільки відправити.
3
http://graffiticreator.net/Генератор графіті. Вибираєте сподобався стиль, вводите текст, готово! Сприймає тільки латиницю.
4
http://mrdoob.com/projects/harmony/Чудо-сервис для тих, хто малювати завжди хотів, але просто не вмів. Просто вибираєте потрібний ефект (деякі схожі на ефекти олівця з сервісу в кроці 1, але більш просунуті і красиві) і водите мишею - все! Сервіс зробить все за вас, доведе, округлить, продовжить і зафарбує де потрібно (майже завжди робить це до місця). Тут будь-хто може намалювати малюнок, який сподобається хоча б самому автору.
5
http://www.escapemotions.com/experiments/flame/index.htmlА наступні сервіси просто расслабляют.Красівие райдужні ефекти, які можна гнучко налаштувати, а потім сохраніть.http://www.escapemotions.com/experiments/fluid_fire_3/index.htmlБезумно красиві вогняні ефекти. Присвятіть ваш курсор в стихію вогню. Від палаючих стін і вітру до файрболов.В другом исполнении:http://www.escapemotions.com/experiments/processing/fluid_fire/applet/in...
6
http://multator.ru/drawМультатор. Створює маленькі мультики. Чорного і червоного кольору олівця цілком вистачає для малювання різних веселих анімацій.
Зверніть увагу
Подібні сервіси найчастіше все ж сильно поступаються повноцінним редакторам-програмам.
Корисна порада
Зберігайте малюнки регулярно. Сайт, браузер або ж ваш інтернет в будь-який момент можуть повиснути - в даному випадку є ймовірність, що всі ваші труди пропадуть.