Як стригти чоловічі стрижки.

Акуратно підстрижений чоловік завжди виглядає охайно, гідно і приємно. Звичайно, привести в порядок волосся можна і за допомогою машинки для стрижки , зробивши рівну довжину волосся по всій голові. Але, щоб зробити чоловікові класичну стрижку, доведеться докласти трохи зусиль, хоча ця процедура досить проста в техніці виконання.
Інструкція
1
Помийте голову і розділіть волосся на зони: скроневі, потиличну, нижню потиличну.
2
Починайте стригти з правої скроні. По діагоналі над вухом виділіть першу пасмо волосся, отчесав її на обличчя. Зріжте кут скроні до обличчя. Потім цю пасмо прочесати вниз і підрівняти скроню строго по прямій.
3
Наступні пасма на скроні стрижуться горизонтальним проділом. Кожну необхідно витягати під прямим кутом і прямо зістригати. Таким чином горизонтальними проділами стрижуться все пасма з правого, потім з лівої зон скронь.
4
Потилицю стрижеться у напрямку від правого вуха до лівого. Кожна пасмо потилиці повинна бути підстрижена перпендикулярно голові, при цьому ніяк не відрізнятися від попередньої. Орієнтиром довжини є вже підстрижені скроневі зони.
5
Нижня частина потилиці стрижеться вертикальними проділами, відтягуючи пасма під прямим кутом, при цьому зрізати їх необхідно трохи зменшивши кут вниз.
6
Залишилася окантовка волосся по лініях обличчя, вух і низу потиличної зони.