Як відполірувати фари.

Пройшовши по дорогах Росії чималий шлях, автомобіль дивиться на світ потьмянілим поглядом, його фари покриваються микротрещинами і мутніють. Не варто засмучуватися і важко зітхаючи, їхати на авторинок за новими фарами. Існує метод відновити кристально чистий погляд автомобіля.

Можна, звичайно, відполірувати фари полиролем для пластику, але Етоне зовсім надійний метод, буквально через два тижні поліроль змиється, і фари візьмуть колишній, не надто охайний вигляд. Є ще один метод, якщо ним скористатися, то ясний погляд автомобілю забезпечений на 2-3 роки.

Процедура ця полягає в знятті подряпин і мікротріщин за допомогою спеціальних полірувальників і абразивних паст. Для того, щоб зайнятися процедурою полірування фар, знадобиться шліфувальна машина, якщо її немає, можна скористатися насадкою на дриль або шуруповерт. Ну а якщо і цих інструментів немає під рукою, то можна відполірувати фари вручну, але процес затягнеться і зажадає величезного терпіння. Отже, ось повний комплект, який знадобиться для шліфувальних робіт: набір ключів для зняття ліхтарів, шліфувальна машина, шліфувальні круги. Якщо роботи будуть проводитися вручну, то аркуші з абразивністю 1500, 2000, 4000, два тюбика абразивної пасти по 50 г. кожен, скотч малярний, вода і кілька шматків тканини. Є правда один нюанс, лист із зернистістю 4000 - товар практично не існуючий в роздрібному продажі, то ж можна сказати і про абразивних пастах, їх продають уже розфасованими по кілограму, тому варто пошукати їх в автосервісах.

Починають роботу з обклеювання поверхонь навколо фар малярським скотчем, можна, звичайно, і зняти фари, тут все строго індивідуально. Якщо прийнято решеніеоставіть фари на місці, то подбайте про те, щоб крила, капот і радіаторні грати були повністю обклеєні. Бажано, щоб верств було 3-4, інакше можна пошкодити фарбу шліфувальною машиною. Фари потрібно добре вимити. Береться лист, зернистістю 1500 і з його допомогою знімається верхній шар з подряпинами і микротрещинами, фари змочуються періодично водою з пляшки, якщо ви використовуєте дриль, то знизьте її обороти. Потім можете шліфувати листами із зернистістю 2000 і 4000. Не лякайтеся, фара стане дуже каламутною, потрібно продовжувати доти, поки вона не буде чистою. Тепер береться поролонова насадка і продовжується робота з пастою, при цьому, бажано щоб пасти були різної абразивності. По закінченні, фара протирається м'якою оксамитовою або фланелевою ганчірочкою.