Як укладати зачіску каре. Як додати об'єм каре.

Каре є чудовою і елегантною зачіскою, яка до обличчя практично всім. Загалом з укладанням каре не буває особливих складнощів, однак варто знати кілька правил і хитрощів - і в цьому випадку ваше каре буде невідпорним!
Інструкція
1
Для ідеальної укладки каре надзвичайно важлива легкість волосся. Укладайте свіжовимите волосся, причому краще віддати переваги збалансованого шампуню і кондиціонеру для додання додаткового об'єму. Не наносіть кондиціонер на коріння, таким чином волосся буде як би "опадати" і виглядати негарно. А ось кінчики слід просочити як слід - так як їх ми будемо укладати феном досить ретельно.
2
Підсушіть волосся рушником, потім залиште їх підсохнути самостійно і після цього приступайте безпосередньо до укладання - для цього розчешіть їх і починайте розділяти на пасма. Кожна пасмо повинна бути достатньо широкою, приблизно по 5-7 сантиметрів. Акуратно заколіть їх великими шпильками.
3
А тепер вам варто взяти фен, круглу щітку і почати накручувати кожне пасмо від коренів, акуратно витягаючи вниз. Що робити з кінчиками - вирішувати вам, але для створення красивого і м'якого обсягу їх слід акуратно закрутити вниз. На потилиці волосся слід просушити і підняти, тоді зачіска виглядатиме особливо привабливо. Те ж саме стосується і маківки - надайте корінню додатковий обсяг!
4
Для того, щоб закріпити отриману зачіску, вам підійде лак гнучкої фіксації. Збризніть їм все волосся, а для виділення окремих пасом і додання текстури кінчиками ви можете скористатися воском або гелем.
5
Якщо у вас каре з чубчиком - то її слід укласти в останню чергу, надавши їй обсяг за допомогою фена і круглої щітки. Але наносити на неї багато укладань явно не варто.