Як перевірити свій рівень англійської.

Існує кілька загальноприйнятих рівнів знання англійської мови: Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Pre-Advanced і Advanced. Перевірити себе і визначити свій рівень можна в інтернеті на одному з численних ресурсів, що пропонують онлайн-тестування для всіх бажаючих.
Інструкція
1
В основному тести на визначення рівня володіння англійською мовою пропонують мовні школи, тому не варто лякатися, якщо вас перед початком безкоштовного тестування попросять ввести ім'я і вказати вашу адресу електронної пошти - трохи пізніше вам, швидше за все, запропонують навчання у цій школі, надіславши листа на вказану адресу.
2
Будь тест зажадає від вас уваги і 30-90 хвилин вільного часу. Щоб точно визначити свій рівень , не варто користуватися ніякими довідковими посібниками - ви ж це робите для себе. Оскільки всі тести різні, то для отримання більш об'єктивної картини, пройдіть два - три тести на різних ресурсах.
3
Використовуйте будь-який з тестів, який вам більше сподобається - всі вони допоможуть визначитися з вашим рівнем знань англійської: www.examenglish.com/leveltest, www.bkc.ru/try_test, www.english.language.ru/tests/virtualtest, www.reward.ru/placement.
Корисна порада
Якщо вам більше до душі вербальне спілкування, зверніться в школу вивчення іноземних мов, де за окрему плату вам запропонують пройти тестування.
Уміння правильно і адекватно визначати свій рівень володіння англійською мовою дозволяє підбирати необхідні навчальні посібники, ставити реальні цілі, оцінювати свої можливості при вступі до навчального закладу або при пошуку роботи.
Інструкція
1
В інтернеті можна знайти численні тести на визначення рівня володіння англійською мовою. Вам потрібно буде перевірити свої навички в граматиці, читанні, аудіюванні, лексичний запас. Деякі тести пропонують перевірити всі навички в комплексі. Наприклад, велика кількість подібних тестів представлено на сайті study.ru або anglolang.co.uk, дуже цікаві тести на знання лексики і смислову здогадку, що супроводжуються картинками, пропонує news.bbc.co.uk.
2
Також можна пройти подібний тест в школі або на курсах англійської мови. Вони періодично влаштовують Дні відкритих дверей, де вас проконсультують і дадуть свої рекомендації кваліфіковані викладачі англійської мови.
3
Наступний крок - розібратися в термінології позначень рівнів володіння мовою. Якщо згідно з результатами тесту у вас рівень basic, то це позначає, що ви тільки що почали вчити мову і про практичне його використанні говорити ще рано.
4
Рівень elementary означає, що ви можете розуміти нескладні написи і обмінюватися з іноземцем інформацією з побутових питань. Виділяють ще й рівень upper-elementary, що означає, що ви володієте мінімумом для спілкування на обмежений набір тем.
5
Рівень pre-intemediate означає вміння пояснюватися на нескладні теми, володіння лексичним запасом для повсякденного спілкування і знання елементарної граматики. Випускник середньостатистичної школи повинен володіти цим рівнем, як мінімум.
6
Рівень intermediate увазі вміння говорити іноземною мовою грамотно, дивитися фільми і читати книги з повним розумінням сенсу, і крім того, писати тексти на різні тематики практично без помилок.
7
Рівень upper-intermediate означає, що у вас великий словниковий запас, відмінне знання граматики і вміння побіжно спілкуватися англійською мовою.
8
Останній рівень, advanced, увазі володіння мовою на рівні рідної. Щоб досягти його, необхідно не тільки завзято вивчати мову, але й тривало його використовувати, наприклад, спілкуючись з іноземцями, проживаючи в англомовній країні або працюючи перекладачем.
Зверніть увагу
Тести від Englishjet допоможуть вам визначити свій рівень знання англійської мови, а також нададуть можливість пройти тест відповідного рівня, щоб підтвердити його.