Як прописати шлях до папки.

Буває, що шлях до якої-небудь папці в реєстрі вказано некоректно. Тому провиною можуть бути багато причини, в тому числі результати впливу шкідливих вірусів. Так чи інакше проблема потребує термінового вирішення, адже якщо шлях до якої-небудь програмі буде вказано невірно, це унеможливить для неї установку плагінів і оновлень. Загалом, викличе цілий ряд проблем, до того ж, ускладнюючи роботу системи.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Виберіть в меню «Пуск» розділ «Виконати». Що випливе вікно «Запуск програми» підкаже, що ви на правильному шляху.
2
Зверніть увагу на рядок введення, вона в першу чергу повинна привернути вашу увагу. Пропишіть в ній "regedit", це назва самого реєстру. Після введення слова і натискання на ОК, вас має перекинути прямо в робоче вікно реєстру.
3
Ви побачите в ньому, а точніше, з лівого його боку, гіллясте перелік папок. Вам потрібна папка під ім'ям "HKEY_LOCAL_MACHINE". Знайти її неважко. Як тільки зробите це, двічі клікніть по ній або один раз по хрестику.
4
Пошукайте у новому списку документ з ім'ям "SOFTWARE", в якому зазвичай відображаються папки всіх програм та ігор, що входять в реєстр.
5
Відкрийте документ "SOFTWARE" також, як раніше відкрили "HKEY_LOCAL_MACHINE". Знайдіть потрібну папку, ви дізнаєтеся її за назвою.
6
Виділіть папку одиночним кліком лівої кнопкою мишки і перегляньте праву частину вікна, тісне сусідство з переліком. Там відображаються списки ключів обраної папки. Переконайтеся, що вона є кореневої (т.е, що саме в ній знаходиться exe-файл). В іншому випадку ніяких ключів ви не побачите. У рядку ключа, під пунктом «Значення», зазначений шуканий вами шлях до папці.
7
Поміняйте шлях папки, щоб він став вірним. Для цього двічі клацніть по ключу і впишіть в рядок значення адреса, ведучий до вашої папці, з усім її вмістом.