Як налаштувати wi-fi на кпк. програми кпк wi fi + ключ.

У багатьох моделях КПК є вбудований модуль Wi-Fi, так само його можна купити окремо і встановити в роз'єм для flash - карт. Wi-Fi - єдиний для КПК спосіб виходу в інтернет або локальну мережу, однак, цією можливістю користуються далеко не всі користувачі, головна проблема при цьому - настройка самого модуля. Нижче представлений спосіб настройки Wi-Fi за допомогою персонального комп'ютера.
Інструкція
1
Відкрийте «Панель управління», виберіть «Майстер бездротової мережі» та натисніть кнопку «Далі». У вікні, введіть ім'я бездротової мережі, натисніть «Далі».
2
У вікні «Виберіть спосіб установки мережі» виберіть пункт «Встановити мережу вручну», натисніть «Далі».
3
На завершення даного етапу натисніть кнопку «Надрукувати параметри мережі». У розпочатому текстовому файлі буде вказаний 26-ти значний ключ, перепишіть його, він знадобиться в подальших налаштуваннях. Натисніть «Готово».
4
Відкрийте вікно «Відобразити всі підключення». Виберіть створене безпроводового (його можна перейменувати, наприклад, Wi-Fi) і відкрийте його властивості. Перейдіть у вкладку «Бездротові мережі» та натисніть кнопку «Властивості». У вікні, встановіть галочку «Це пряме з'єднання комп'ютер - комп'ютер; точки доступу не використовуються ».
5
Тепер необхідно підкоригувати налаштування існуючого інтернет з'єднання, в даному випадку VPN (може бути будь-яке, наприклад, модем). У вікні властивостей підключення перейдіть у вкладку «Додатково». Встановіть галочку «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера», і виберіть у списку назву створеного бездротового з'єднання.
6
Знову відкрийте властивості бездротового з'єднання. У вкладці «Загальні» виберіть «Протокол Інтернету (TCP/IP)» і відкрийте його властивості. Впишіть все так, як вказано на малюнку.
7
Увімкніть WiFi на КПК , у вікні «Визначено нову мережу» натисніть «Налаштування». Перейдіть у вкладку «Мережеві адаптери». У випадаючому списку виберіть «Work», в нижньому вікні вкажіть «WiFi driver».
8
У вікні, введіть все так, як на малюнку. Перейдіть у вкладку «Сервера доменних імен» і впишіть IP-адреса бездротового з'єднання комп'ютера. Збережіть налаштування.
9
Виберіть «Work» та натисніть «З'єднати». Якщо створювалося безпечне з'єднання, то у вікні, необхідно ввести ключ записаний в кроці 3.
10
На екрані КПК з'явиться значок про установку Wi-Fi з'єднання.
11
Синхронізуйте КПК з комп'ютером за допомогою програми ActiveSync. Відкрийте загальний доступ до папок на комп'ютері (у властивостях папки). Запустіть програму Resco Explorer на КПК і встановіть настройки, як показано на малюнку.