Як протирати зірку.

Зірки бувають різні, популярні і не дуже, а ще є ялинкові прикраси у формі зірки і небесні тіла, що утворюють цілі сузір'я. Так чи інакше, при всій різноманітне свого функціонального призначення кожна з них потребує ретельного догляду, турботі і належному звернення.
Інструкція
1
Зірки популярні вимагають найбільш підвищеної уваги до своєї персони. Якщо ви є фанатом однієї з них, не забувайте щодня струшувати пил з портрета. Кожні півроку, а то й частіше необхідно міняти рамку, а раз на рік оновити саму фотографію. Найголовніше при вчиненні, якого - або дії з зображенням усвідомлювати всю важливість моменту. Популярні зірки вимагають не тільки ретельного догляду, але і поклоніння.
2
З ялинкової зіркою справи йдуть простіше. Її протирати можна всього два рази в рік. Коли дістаєш з коробки, щоб відрізати на маківку святкового дерева і коли прибираєш назад. Для цього підійде звичайнісінька волога ганчірка або мітелочкою для змахування пилу. Щоб зрадити зірці первозданний блиск можна скористатися рідиною для протирання стекол. Найголовніше, щоб зірка сяяла і дарувала радість вам і близьким довгі роки.
3
Що стосується небесних тіл, то протерти їх в прямому сенсі цього слова не вийде. Варіантів насправді всього два. Або ви вішаєте на стіну карту зоряного неба і струшуєте з неї пил, за методикою, описаною в пункті один. Або, якщо ви цікавитеся астрономією на більш серйозному рівні, маєте телескоп, хоча б підзорну трубу, на крайній випадок бінокль. Не забувайте регулярно протирати оптичний прилад, бо через забруднені стекла огляд виходить не таким чітким.
Зверніть увагу
Зірки по більшому ступені примхливі. Те запаляться, то згаснуть. І вгадати, коли настане цей момент, не представляється можливим.