Як розіграти шефа на 1 квітня.

Першоквітневі жарти дуже популярні зараз, вони охоплюють широкі маси, як тих, хто любить пожартувати, так і тих, над ким жартують. Будь-яка людина скористається слушною нагодою пожартувати над знайомими на перше квітня. Розіграш повинен бути оригінальним і раптовим, тому потрібно запастися терпінням і кількома хорошими ідеями. Перед вами стоїть складне завдання розіграти шефа , не бійтеся, адже начальник теж людина, і він обов'язково оцінить ваше пустощі і почуття гумору.
Інструкція
1
Самий нешкідливий розіграш на перше квітня, пов'язаний з його робочим місцем. Прийдіть з ранку раніше всіх на роботу, щоб отримати доступ до комп'ютера, і відключіть мишку від комп'ютера. Коли начальник прийде на роботу, ви зможете поспостерігати, як ваш шеф в замішанні перезавантажує комп'ютер, тому що його комп'ютер завис, і мишка не реагує на рухи.
2
Скористайтеся розіграшем з годинником, просто переведіть годинник в кабінеті на годину вперед, нехай начальник загубиться у часі і вирішить, що запізнився на роботу.
3
Якщо ви досить сміливі, то можете повеселити шефа , доповівши йому про виконану роботу голосом мультперсонажа.
Корисна порада
Не варто влаштовувати вашому начальникові череду розіграшів протягом дня. Обмежтеся яким-небудь одним оригінальним приколом. Тому що терпіння у начальства не гумова, і черговий прикол може вивести його з себе. І ось тоді вам буде зовсім не до сміху.