Як зробити з паперу човник.

Орігамі - дуже давнє мистецтво по згортанню фігурок з паперу . Батьківщиною цього мистецтва є древній Схід. Сам папір була відкрита в Стародавньому Китаї, а мистецтво згортання, паперової пластики народилося в Японії. Спочатку орігамі використовувалося тільки для релігійних обрядів. І тільки після часів Другої світової війни орігамі прийшло в Америку і Європу, де знайшло багато шанувальників. Це дуже захоплююче заняття і варто тільки спробувати, як воно захопить вас цілком.
Інструкція
1
Придбайте спеціальний набір паперу для паперової пластики. Вони являють собою квадратні листи невеликого формату. Зазвичай це у них строката розфарбування, однакова або різнобарвна з двох сторін. Можна використовувати звичайну кольоровий папір, але її набагато складніше складати, і вона гірше тримає складки.
2
Поверніть лист навпіл. По лінії згину складіть кути до середини з двох сторін.
3
Знизу вільні краї з обох сторін підніміть вгору і загорніть куточки на іншу сторону.
4
Розкрийте вийшла трикутник і складіть його в іншому напрямку, у вас повинен вийти ромб.
5
Вільні куточки ромба зігніть до вершини. Знову складіть фігуру так, щоб з трикутника сформувався ромб. Вільні куточки знову підніміть до вершини.
6
Між зігнутими куточками - вершина з трикутників. Розведіть ці трикутники в сторони. У вас вийшла човник.
7
Спробуйте зробити двотрубний кораблик. Візьміть квадратний аркуш паперу . Всі кути квадрата згорніть до центру квадрата. Новостворений квадрат поверніть до себе іншою стороною і ще раз подверніте куточки до центру. Повторіть цю операцію втретє. Переверніть квадрат. Потім пару протилежних ромбів розгорніть в прямокутники. Зігніть фігуру навпіл.