Як зробити косу набік.

Коса набік - найбільш поширена зачіска зараз для молодих дівчат з довгими і середньої довжини волоссям. По-перше, це виглядає дуже красиво, стильно і незвично, по-друге, існують різні варіації її плетіння, і кожен день можна виглядати абсолютно по-різному, а, по-третє, зачіска займає зовсім небагато часу, і її можна цілком зробити самостійно в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Гребінець, кілька невидимок, мус для обсягу, лак для волосся, і гумка.
Інструкція
1
Останнім часом дуже популярною стала "риб'яча коса". Насправді зробити її нескладно, але зате всім здаватиметься, що ви тільки що вийшли з салону краси. Висушіть голову феном з невеликою кількістю мусу для обсягу, щоб надати волоссю додаткову пишність. Так зачіска буде виглядати природно і невимушено. Зробіть невеликий прикорневой обсяг гребінцем.
2
Перекиньте все волосся на один бік і розділіть їх на дві однакові частини (1-а і 2-а частини). І починайте плести. Візьміть з 1-ої частини із зовнішнього краю тоненьку пасмо волосся і перекиньте її у 2-у основну частину. З 2-ї частиною волосся зробіть те ж саме, перекинувши невелике пасмо волосся з зовнішнього краю до 1-ої частини. Робіть це в такому ж порядку доти, поки не заплете всю косу до кінця. Слідкуйте за черговістю, щоб не заплутатися. В результаті, у вас повинна вийти коса, схожа на риб'ячий хвіст. Закріпіть кінчик хвоста гумкою.
3
Тепер розсуньте акуратно руками заплетені фрагменти (частини) коси, щоб вона виглядала природно, і закріпіть всю зачіску лаком. Так коса не буде довго час розплітатися.
Корисна порада
Якщо у вас волосся середньої довжини, то деякі короткі прядки волосся можуть випадати, тому закріпіть їх знизу невидимками. Така зачіска є універсальною і поєднується не тільки з вечірнім чином, але і може бути вашим помічником у створенні денного стилю.