Як завести інжектор.

Інжекторниє двигуни мають ряд переваг над карбюраторними. Економічна витрата палива, збільшення потужності двигуна, поліпшення динамічних властивостей двигуна, легкий пуск, надійність, довговічність - це ще не всі переваги інжектора. Але як і з будь-яким двигуном, з інжекторним теж можуть траплятися проблеми. Наприклад, при запуску.
Інструкція
1
Бувають такі випадки, коли ви, прокинувшись вранці, сідайте за кермо свого автомобіля, повертаєте ключ запалювання, а автомобіль не заводиться. У чому ж причина? Це може бути: Знос свічок. Тоді ви їх прочищаєте або встановлюєте нові. Несправний стартер. Подивіться, чи надійно він кріпиться. Недостатній рівень масла в двигуні. Акумулятор розряджений. Це найпоширеніший варіант. В топливопроводе скупчилося багато льоду, і це не дозволяє бензину проходити в двигун. Цей варіант можливий тільки взимку.
2
Ваші дії по запуску инжекторного двигуна повинні бути влаштовані таким чином: Якщо ви не змогли завести автомобіль з другого, третього разу, не треба більше намагатися заводити. Увімкніть ближнє світло фар на 2 хвилини. Це прогріє акумулятор. Перед запуском вам потрібно вичавити зчеплення, а потім плавно відпустити. Якщо у вас автоматична коробка передач, нічого не вичавлювати - палива і так буде достатньо. Якщо не вийшло завести з першого разу, пару раз повторіть спробу з інтервалом в 10-15 секунд. Якщо автомобіль не завівся, подивіться під капотом, чи достатньо заряджений акумулятор і чи надійно кріпляться проводки до клем. Попросіть кого-небудь «прикурити» ваш автомобіль. Якщо все вищеперелічене не допомогло, звертайтеся в сервіс. Якщо автомобіль завівся, не поспішайте вирушати в дорогу. Нехай двигун прогріється. Особливо це актуально взимку.
3
Ні в якому разі не намагайтеся заводити інжекторну машину з «штовхача». Ні до чого хорошого це не призведе.