Як відключити омивач фар.

Є автомобілі, омивачі фар яких, зроблені таким чином, що їх датчики спрацьовують в такі моменти, коли ні дощу, ні бруду немає. Відповідно зайвий витрата рідини, іноді, досить істотний, до речі сказати, фарам це теж не зовсім «корисно», так як від частого контакту з незамерзаючої рідиною, вони швидше тьмяніють і втрачають свій блиск, а це додаткові витрати на їх полірування. Тому деякі власники автомобілів відключають їх.

Існує два способи їх відключити. Перший - зняти запобіжник, тобто повністю відключити омивач фар. Другий спосіб варто описати більш подробно.Ітак, спосіб перший. Знімається кришка блоку запобіжників, що знаходиться під капотом, той, що під повітрозабірником справа. Знаходьте напис на схемі розташування запобіжників H/L WASH, це він і є, щоб відключити омивач фар, потрібно його відключити. Для того щоб повністю відключити, потрібно попередньо «прогнати» рідину, що не по системі, обов'язково нерозбавлену, чістую.Способ номер два. В інструкції по заміні салонного фільтра знайдете опис того, де знаходяться дві фішки, розташовані внизу бардачка, відключаєте їх. Тепер бардачок потрібно прибрати. Знаходимо замки, кріплять його, і відстібати. Знизу бачите кріплення, яке потрібно зняти. Візьміть викрутку «зірочка», а в деяких автомобілях замість «зірочки» може бути «восьмигранник». Викриття саморізи, їх близько п'яти-шести штук по колу. Знімайте пластик, акуратно, до нього прикріплена фішка, зніміть і її. Стисніть кінці кріплення руками, пассатижами можна не розрахувати силу і зламати, тепер виймайте її. Від дверей йде пластик знизу, він кріпиться двома замками, в принципі, знімати його не обов'язково, але без нього набагато зручніше. Візьміть ключ «на 10», і викручуйте два болта. Тепер акуратно відтягніть блок вниз, потім вліво. Тут знаходиться діод, що відповідає за включення-виключення омивача. Він чорного кольору, щоб його вийняти буде потрібно зняти изоленту з фішки, і відігнути засувку, що тримає діод, піддягаємо діод викруткою і він у вас в руках, дивіться, щоб не загубити, придасться ще. Тепер можна перевірити, чи працює омивач.

Власники Mazda 3 стикаються з проблемою швидкого витрати незамерзаючої рідини. Відбувається це через її постійної витоку через омивачі фар , ручного відключення яких виготовлювач в даному автомобілі не передбачив.
Вам знадобиться
  • - автомобіль Mazda3
  • - доступ до підкапотної коробці запобіжників
  • - схема підкапотної частини автомобіля
  • - знімач запобіжників
  • - ліхтарик
Інструкція
1
Вимкніть запалювання і витягніть ключ із замка. Вийдіть з автомобіля, візьміть ліхтарик і знімач запобіжників, підійміть кришку капота.
2
Знайдіть підкапотний блок запобіжників. Це чорна коробка, розташована в моторному відсіку. Відкрийте її.
3
Уважно огляньте вміст. Необхідний вам запобіжник повинен бути жовтого кольору. Написи на ньому можуть розрізнятися, наприклад, 20А №23 або ще з добавкою: H.cleaner. В мануалі він значиться під №7-20А. Точно визначите його в вашому автомобілі, орієнтуючись на колір.
4
За допомогою знімача витягніть його з коробки. Збережіть запобіжник для омивання фар ! В будь-який момент він може стати в нагоді.
5
Якщо не хочете позбавлятися від омивачів зовсім і не побоюєтеся втрутитися в штатну проводку, можете встановити спеціальну кнопку для омивачів. Не намагайтеся зробити це самостійно. Зверніться в сервісний центр.
6
Ще один варіант знайти контроль над омивачем фар в Mazda 3: перемикайте на габарити щоразу перед тим, як увімкнути омивач стекол, щоб «пирскавки" не спрацьовували .
Зверніть увагу
Не намагайтеся витягти запобіжник голими руками, без знімача. За такими діями можуть послідувати як ваші власні травми, так і травми автомобіля. Анулювання запобіжника на омивач може бути тільки в тому випадку, якщо у вас не дизель. В автомобілі на дизелі цей запобіжник відповідає також за підігрів палива.
Корисна порада
У зимовий час краще не прибирати омивачі повністю. Снігова каша з бруду, пилу і піску буде постійно переслідувати вас. Завдяки очищення передніх фари завжди будуть чистими і зможуть чітко висвітлювати ситуацію на дорозі.