Як скласти комерційну пропозицію.

Комерційне пропозиція - одна з найважливіших складових ведення бізнесу. Грамотно складене комерційне пропозиція практично гарантує успішну продаж товару. Існують певні норми, за якими має складатися комерційне пропозиція , як формальні, так і б максимальному успіху комерційної пропозиції.
Інструкція
1
Комерційне пропозиція має починатися з обігу. Переважно звернення «шановний», з подальшим зазначенням прізвища, імені та по батькові того, до кого ви звертаєтеся.
2
Далі в тексті повинно йти назва компанії, яка пропонує свої послуги. Назва повинна бути повним, без скорочень, бажано, щоб було наведено короткий опис сфери діяльності компанії і найбільш великих партнерів, які можуть надати рекомендації.
3
Наступним абзацом повинно знаходитися безпосередньо пропозиція послуг, причому не просто пропозиція , а короткий аналіз продуктивного впливу цієї послуги на діяльність компанії. Наведіть чіткі цифри, при необхідності прикладіть розрахунки до комерційного пропозицією. Уникайте великих фраз, найкращий ефект принесуть саме чіткі цифри, без яких-небудь розмитих формулювань.
4
Далі повинна бути вказана ціна за послуги. Не намагайтеся заховати цифри в красивих фразах, пишіть якомога ясніше і чіткіше, без завуальованих оборотів і незрозумілих складних конструкцій.
5
В останньому абзаці пишіть ще раз про те, яку вигоду принесе компанії це комерційне пропозиція в разі його верифікації і подальшого угоди. Підкресліть, що ціна обґрунтована тим зиском, яку отримає компанія після надання послуг.
6
У самому низу комерційної пропозиції повинно знаходитися «З повагою», далі ваша посада та прізвище, ім'я та по батькові. Бажано комерційне пропозиція виготовляти на фірмовому бланку компанії.