Як розводити фазана.

Фазана людина давно розводить в неволі. Ферми влаштовують або для отримання від птиці м'яса, або для передачі молодих особин в мисливські господарства. Які основні умови утримання фазанів на ділянці для отримання сильного здорового поголів'я птиці?
Вам знадобиться
  • Приміщення для утримання птиці, корми, сім'я фазанів.
Інструкція
1
У племінній період відокремте сім'ю фазана (на 1 самця 6-10 самок). Обладнайте вольєр, що складається з теплого приміщення, вигулу та навісу. У приміщенні повинно бути додаткове освітлення. Площа вольєра розрахуйте виходячи з вимог 5кв м на 1 голову. Вигул слід затягнути зверху м'якою сіткою, так як фазани можуть різко злітати вгору.
2
Підготуйте корму. На одну голову потрібно близько 80 г зерна на добу. Фазанів потрібно годувати зерносуміші з високим вмістом білка. Додавайте влітку до корму зелену різану траву, взимку - сіно. В корм можна вводити варені овочі, м'ясо-кісткове борошно і фарш. Фазани з задоволенням ласують ягодами (чорниця, суниця, горобина, журавлина). Птахам взимку слід колоти тривитамин.
3
Для самок приготуйте штучні гнізда. Розставте в вольєрі снопики сухої трави або висадіть на території фазанарии кущі. Самка в племінний період відкладає до 60 яєць.
4
Обладнайте фазанарій місткими годівницями до напувалок. Для сухого корму можна використовувати годівниці як для курей. Засипають корм з розрахунком на 2-3 дні, щоб менше турбувати птицю. Слідкуйте, щоб всім особинам вистачало місця біля годівниць і поїлок. Фазан дуже нервова птах і при недотриманні щільності посадки або тісноті біля годівниць в стаді почнеться розклей.
5
Влаштуйте в вольєрі для птиці пісочні ванни. В неглибокий ящик засипте пісок із золою. Фазани купаючись в піску звільняються від пухопероедами.
6
Молодих фазанят підрощують на сухій підстилці (сіно, пісок, тирса). Щільність посадки молодняку - до 25 голів на 1 кв м. Температура в приміщенні з тижневим молодняком повинна бути не нижче 28 ° С. Поступово її зменшують до 20 ° С.
Зверніть увагу
Деякі самки незважаючи на дотримання всіх умов не бажають спаровуватися з вибраними партнерами. Самку в цьому випадку потрібно замінити.
Корисна порада
не містить в одному стаді сильно агресивних особин. Птах може дуже сильно бути изранена суперниками.