Як розпакувати архів, захищений паролем. Як розархівувати архів з паролем.

Спосіб розпакування архівів , захищених паролем, невідь різниться у різних типів архіваторів. Як зразок можна взяти один з найбільш популярних - WinRar. Залежно від опцій, які були використані при упаковці, вміст архіву з паролем може бути видно, але витягти його звідти без пароля не вийде. До імен файлів в таких «прозорих», але закритих архівах при перегляді додається зірочка в якості мітки захищеності.
Інструкція
1
Незалежно від того, чи є можливість бачити файли всередині зашифрованого архіву чи ні, послідовність дій при розпакуванні буде однакова. Спочатку клацніть архів правою кнопкою миші і в що випав контекстному меню виберіть потрібний варіант вилучення - в ньому будуть перераховані щонайменше три методу. Який би з них ви не вибрали, на способі введення пароля це ніяким чином не відіб'ється.
2
Архиватор покаже вікно з вимогою ввести пароль для зашифрованого файлу. У відповідному полі вам треба надрукувати це кодове слово або фразу. Можна скопіювати його, якщо він переданий вам, наприклад, в листі разом з закодованим архівом, і вставити в поле цього діалогового віконця (CTRL + C і CTRL + V). Зрозуміло, введений пароль для дотримання конспірації буде приховано нечитабельним знаками.
3
Потім натисніть кнопку «OK» для запуску процедури вилучення файлів у вказане місце. Якщо пароль, введений вами, не збіжиться з тим, що був заданий при упаковці вмісту, то архіватор видасть відповідне діагностичне повідомлення. Вам буде потрібно уточнити пароль і повторити операцію ще раз.