Як розкроїти спідницю-сонце. Як розкроїти спідницю сонце -клеш.

Більшість модниць віддають перевагу вільній юбке- сонце з великою кількістю складок. Дівчина в такому вбранні виглядає дуже ніжно і романтично. Вільний фасон і середня довжина спідниці робить цю модель дуже популярною як для відвідин роботи, так і для вечірніх прогулянок. Викрійка такої спідниці дуже проста, і її легко можна зшити самому. Правда тканини на таку спідницю піде досить багато.
Інструкція
1
Для викрійки спідниці- сонце зніміть дві мірки: напівобхват талії (піт) і довжину спідниці (Дю). Викрійка спідниці- сонце виглядає як коло з центральною виїмкою, радіус якої розраховується за формулою: R = 1/3 * пот - 1 см. Викрійка спідниці може бути без швів або з двома швами, все залежить від ширини тканини під викрійку.
2
Розгорніть тканину і відкладіть по верху тканини довжину спідниці з урахуванням припусків на підгин два, три сантиметри, плюс радіус виїмки. Позначте точку і з неї проведіть окружність з радіусом, розрахованим за формулою плюс довжина спідниці і припуск на шви. З боків до виїмки під талію додаємо один сантиметр. Для пошиття спідниці без швів вам буде потрібно відріз тканини довжиною рівний чотирьом довжинам спідниці, плюс чотири радіусу виїмки під талію, плюс 10 см.
3
Виріжте викрійку, змітайте, а потім і зшийте бічні зрізи, залишаючи в одному з них 15-20 см під застібку. Шви можуть розташовуватися як ззаду і спереду, так і з боків.
4
Обмітайте зрізи і ушийте акуратно застібку.
5
Верхній зріз можна обробити поясом або оригінальної тасьмою. Пошейте низ спідниці по припуску на шви. Після того як всі роботи завершені, отутюжьте спідницю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UPcFkbnViRA