Як розповісти про себе по-англійськи. розповідь про себе англійською при влаштуванні на роботу.

Вміти розповісти про собі англійською мовою повинен кожна освічена людина. Потрібно бути готовим до цієї ситуації і заздалегідь підготувати схему своєї розповіді. Подивимося, на що варто звернути особливу увагу.
Вам знадобиться
  • Знання англійської мови.
Інструкція
1
Для початку назвіть своє ім'я і прізвище. Використовуйте фразу «My name is». Також назвіть свій вік. Розкажіть, коли і в якому місті ви народилися. Використовуйте фразу «I was born in city». Можна також розповісти про місце, в якому ви народилися.
2
Розкажіть про свою сім'ю: про батьків, братів і сестер. Використовуйте конструкцію «I have a family». Назвіть імена та професії ваших рідних: «My mother is a doctor/teacher». Якщо ви одружені або заміжня, розкажіть про те, чим займається ваша дружина або чоловік.
3
Далі розкажіть про свою освіту. Якщо ви ще студент, скажіть: «I am a student». Можете також розповісти про свій вузі і про свої плани на майбутнє. Якщо ж ви вже закінчили вуз, скажіть: «I graduated from the University». Далі назвіть свою спеціальність: «I am a journalist/a lawyer». Розкажіть про те, де ви працюєте: «I work in». Також можна розповісти про те, якими мовами ви володієте: «I know English».
4
Розкажіть про своє хобі. Це може бути фотографія, танці, читання, малювання і т.д. Іcпользуйте різні конструкції, наприклад: «My hobby is», «I am interested in» або «I adore».
5
Нарешті, опишіть свій характер. Скажіть, які у вас є достоїнства і недоліки. Наприклад, що ви відповідальні, старанні і т.д. Можете також сказати, які якості ви цінуєте в інших людях. Використовуйте конструкцію «I like».
Корисна порада
Корегуйте ваш розповідь залежно від того, в якій ситуації вам потрібно розповісти про себе англійською мовою: при влаштуванні на роботу, колегам або друзям.