Як вибрати автомобільний відеореєстратор.

Зараз на дорогах основною проблемою є серйозна перенасиченість транспортом, а також сильна завантаженість великих автомагістралей, тому багато автомобілістів вимушені встановлювати на свій автомобіль відеореєстратор. Він допоможе швидше прояснити ситуацію при розборі ДТП або виникненні конфлікту із співробітником ДІБДР.

Відеореєстратор може фіксувати ситуацію не тільки безпосередньо перед автомобілем, але і навколо нього, а також в салоні. Все залежить від кількості камер. Так як же вибрати автомобільний відеореєстратор? Вони можуть бути абсолютно різними, і нерідко відрізняються один від одного по дуже багатьом параметрам. Існують різні типи носіїв даних, різні формати стиснення відеоінформації; крім того, у пристрої може бути різна кількість входів для мікрофона і видеовходів.

Вдобавок відеореєстратори відрізняються за рівнем якості дозволу запису і кількості кадрів. Ще у них може бути різна кількість відеовиходів на зовнішній екран. Відеореєстратори бувають з вбудованим монітором і без нього. До додаткових функцій відноситься можливість підключати GPRS і GPS модуль, а також кількість тривожних виходів і входів. Автомобільний відеореєстратор оснащений жорстким диском, на який поміщається великий обсяг інформації. Він не боїться тряски, а ось низькі температури йому протипоказані. Прилади оснащені флеш-пам'яттю. Такі пристрої можуть бути дуже дешевими. Недоліком недорогих реєстраторів є обмежена можливість перезапису. Якщо пам'ять у флеш-карти маленька, її потрібно буде часто перезаписувати, а значить, вона швидше вийде з ладу.

Відеореєстратор, укомплектований дисплеєм, дає можливість на місці переглянути відео, а якщо виникне спірна ситуація з інспектором ГИБДД , можна відразу ж з'ясувати, хто насправді правий. У комплектацію відеореєстратора може також входити мікрофон, який стане в нагоді для спілкування зі співробітником ГИБДД. Прилад обладнаний тривожними виходами і входами, це дозволяє підключити його до датчиків відкриття дверей та сигналізації. При спрацьовуванні сигналізації відеореєстратор включиться автоматично і почне фіксувати протиправні дії. Щоб правильно вибрати автомобільний відеореєстратор за прийнятною ціною, нужнооценівать всі додаткові якості, якими володіють пристрої такого типу. При підключенні GPRS-модуля можна дивитися відео через Інтернет. А GPS-модуль записує координати пройденого шляху. Сучасний ринок пропонує великий вибір самих різних відеореєстраторів, потрібно лише зробити правильний вибір.