Як зробити кринолін.

Весілля або, наприклад, бал-маскарад - прекрасний привід для того, щоб відчути себе красунею в довгому і пишній сукні. Для того, щоб плаття було дійсно пишним, можна придбати для нього кринолін . Хоча кринолін при бажанні досить просто зробити самій, навіть якщо ви не професійна швачка. Крінолін - це нижня спідниця на щільному каркасі, поверх неї і надівається верхнє плаття. Сьогодні найчастіше використовують кринолін для весільного плаття.
Вам знадобиться
  • Білий фатин, кілька металевих або пластикових обручів різного діаметру, широка гумка, широка стрічка.
Інструкція
1
З білої тканини скроїти і зшийте спідницю-полусолнце з довжиною подолу близько 3 метрів. Для цього тканину складіть вдвічі і розташуйте на ній два клина широкими сторонами один до одного. Відзначте припуски на шви, виріжте клини, змітайте і прострочіть.
2
Зробіть пояс з гумки так, щоб він не був занадто вільним і занадто тугим, пристрочите його до верху спідниці.
3
Вивернувши спідницю навиворіт, на відстані однієї третини від пояса, закріпіть менший обруч, поверх нього прикладіть атласну стрічку, закріпіть і прострочіть.
4
Таким же чином закріпіть середній обруч на відстані двох третин довжини від талії, великий обруч - на Подолі. Також обшийте їх стрічкою. Виверніть спідницю назад.
Зверніть увагу
При виборі чи виготовленні обручів враховуйте ширину верхнього сукні: довжина кола обруча повинна бути приблизно на 10 см менше. Під час роботи проводите точні виміри, щоб не довелося переробляти всю роботу. І у вас вийде чудесне пишне плаття на криноліні.
Корисна порада
Обручі, просматривающиеся крізь верхнє плаття - видовище гнітюче. Щоб уникнути цього, між криноліном і сукнею повинна бути ще одна нижня спідниця, з двох-трьох прісборенних шарів тюлю. Також уникнути цієї проблеми можна, використавши замість обручів, наприклад, вузькі смуги поролону, щільно прошиті по дві-три: поролон легко мнеться і відновлює форму.