Як зробити костюм для Хеллоуїна.

Костюм для Хеллоуїна є незамінним атрибутом до дня Всіх Святих. Костюм на Хеллоуїн - це творче завдання і кожен підходить до нього з своїм смаком і своєю фантазією. Пропонуємо зробити костюм «Відьмочка».
Вам знадобиться
  • Оксамитове плаття зі шнурівкою, панчохи, бажано смугасті (можна в сіточку), капелюх, мітла.
Інструкція
1
Виготовлення капелюхи. Виміряйте окружність голови. Викрійку капелюхи виготовляємо за розміром голови. Ширину полів підбираємо довільно. Радіус тулії визначаємо за допомогою геометричної формули: R = обсяг окружності/2 Пі (3,14).
2
Щоб пошити плаття відьмочки, для початку необхідно зробити викрійку. Зніміть або зробіть просту викрійку полички, рукава і четирехклінной спідниці вашого розміру. На поличці, від точки на плечі до лінії талії, проводимо лінію (зображена червоним кольором), яка відступає від лінії горловини на 2 сантиметри, відрізаємо виділену частину (на малюнку зображений зеленим контуром). Її можна застосувати для подкройной деталі з атласу. Щоб зрадити костюму більш красивий вигляд, рукава робимо расклешенними. На кінцях рукавів і на подолі вирізаємо зубчики. Від Подолу відраховуємо 5 сантиметрів вгору і проводимо пунктирну лінію. Виготовлені деталі 4а і 3а є подкройной деталями з атласу.
3
Тепер необхідно розкроїти основні деталі. З оксамиту вирізаємо поличку (1), спинку (2), рукава (3) і полотнища спідниці (4). З атласу вирізаємо деталі 1а, 3а і 4а. Під час розкроювання, деталь 1а по лінії згину збільшити на 2 сантиметри.
4
Наступний етап - сточування всіх деталей костюма. Деталі 3а і 4а скласти з вирізаними деталями з оксамиту лицьовими сторонами необхідно зшити по контуру зубців, вивернути і випрасувати. Припуск подкройной деталі звернути всередину і зашити потайним швом до оксамитової деталі. Місце під блочки посилити прокладкою і пробити. Так само замість блочек можна використовувати звичайні петлі. Пришити деталь 1а. Зшити бічні шви ліфа, полотнищ спідниці і рукавів. Рукава вшити в прорізи, полотнища спідниці пришити до ліфа. Вшити блискавку в середній шов спинки сукні. Маскарадний костюм готовий.
Зверніть увагу
Увага! Перш ніж розрізати матеріал на деталі, зробіть необхідні заміри кілька разів!
Корисна порада
Довжину спідниці краще робити трохи нижче колін. Тому що довга чорна спідниця погано виглядає на дітях і заважатиме дітям «літати» на мітлі. Висоту тулії можна робити будь-яку. Перш ніж підбирати матеріал для вставок, найкраще спочатку купити смугасті колготки і підбирати матеріал в тон смужках.