Як перевірити комп'ютери в мережі.

Хвиля мега популярності інтернету накрила всіх користувачів ПК давно і безповоротно. І, чим частіше і довше ви буваєте в інтернеті і користуєтеся своєю електронною поштою, тим більше вірогідності «підчепити» якусь шкідливу програму. Захистіть свій комп'ютер від НЕ прошені гостей надійним антивірусом. А для того, щоб бути твердо впевненим у чистоті і захищеності свого ПК, час від часу перевіряйте його за допомогою онлайн-сканера. Ось як це можна зробити.
Вам знадобиться
  • Вам потрібно доступ в інтернет і онлайн-сканер Panda ActiveScan 2.0. Багато компаній-розробники антивірусного ПЗ пропонують можливість онлайн сканування. Але для першого разу давайте скористаємося саме розробкою компанії Panda, а потім ви вже виберіть той сканер, який вам більше сподобається.
Інструкція
1
Онлайн-сканер - це віртуальна програма, яка встановлюється на ваш ПК одноразово, і після сеансу сканування «догляд» з нього, як тільки ви закрили свій інтернет-оглядач. Це зручно - вона не займає місце на вашому комп'ютері і не залишає після себе следов.Зайдіте на сайт онлайн-сканування компанії Panda за адресою http://www.viruslab.ru/service/check/. На цій сторінці ви зможете прочитати багато корисної та цікавої інформації про пропонований продукт, його переваги та возможностях.Также ви побачите дві яскраво-сині довгасті кнопки «Купити захист» і «Перевірити ПК». Сьогодні нам цікава кнопка «Перевірити ПК» - клацніть по ній.
2
Ви переміститеся на сторінку безкоштовного онлайн антивіруса Panda ActiveScan 2.0. Цей антивірус - продукт нового покоління, його робота заснована на принципі «колективного розуму». Крім виявлення шкідливих програм у цього продукту є ще одна значна перевага. В силу своєї «онлайнова» він автоматично оновлюється.
3
На сторінці сканера розташована велика зелена кнопка з написом «Сканувати». Прямо під нею знаходяться декілька кнопок «підміню»: «Швидке сканування», «Повне сканування», «Вибіркові перевірки». Виберіть той тип сканування, який вам потрібен у даний момент і натисніть на зелену кнопку «Сканувати».
4
Якщо ви вперше здійснюється сканування свій ПК подібним чином, програма спочатку запропонує вам завантажити компонент ActiveX controls - це займе не більше хвилини. Ще раз клікніть по кнопці "Сканувати". Процес почнеться, і через деякий час ви зможете побачити повний звіт про проведене скануванні.
Зверніть увагу
Panda ActiveScan 2.0 не вимагає видалення з вашого ПК вже встановленого на ньому антивіруса іншого розробника.
Корисна порада
За часом «Повне сканування» може займати багато часу, але зате робота буде дуже ретельної і повноцінною.