Як розмістити оголошення на сайті.

Інтернет - популярне джерело інформації, в тому числі про товари і послуги, можливостях їх придбання та багато іншого. Тому розміщення оголошення на сайті, відвідуваному його цільовою аудиторією, зазвичай дуже ефективно. Особливості розміщення оголошень на конкретному ресурсі залежать від політики його адміністрації. У більшості випадків треба пройти реєстрацію.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - текстовий редактор.
Інструкція
1
Почніть зі складання тексту оголошення. Якщо ви вважаєте за достатнім якийсь один ресурс, можете зробити це прямо в його інтерфейсі. Але частіше воно публікується на декількох сайтах, і заощадити час дозволяє створення тексту в файлі, а потім вставка в потрібні поля. При необхідності текст завжди можна доопрацювати з урахуванням вимог конкретного ресурсу: скоротити або, навпаки, щось додати.
2
Найчастіше на обраному сайті доведеться зареєструватися або, якщо аккаунт на ньому вже є, авторизуватися за допомогою логіна і пароля, при необхідності відновити доступ, ввести по запиту додатковий ідентифікатор або довести, що ви не робот, звичайно за допомогою введення комбінації букв і цифр на запропонованому малюнку в призначене для цього поле.
3
Залежно від інтерфейсу конкретного сайту введіть відповідні характеристики предмета оголошення в потрібні поля або вставте текст в призначене для цього місце, виберіть також при наявності підходящу рубрики і підрубрики. Перевірте, чи всі точно, і дайте команду на відправку.
4
Якщо послуга з публікації оголошення платна, інтерфейс системи запропонує вам доступні варіанти внесення грошей. Виберіть найбільш зручний і вигідний вам спосіб і оплатіть розміщення оголошення цим методом у відведений системою термін. Як правило, пропонується миттєва оплата банківською картою або електронними грошима (в першу чергу, «Вебмані» і «Яндекс Деньги»), по смс, через термінали, банківським переказом та ін.