Як садити ромашки. Як часто поливати ромашку.

Ромашки - багаторічна рослина, і як все багаторічники потребує багатих перегноєм добре дреніруемих грунтах. Чудово ростуть ці квіти на сонячних ділянках, разом з тим, не переносять тривалої посухи. Для ромашок оптимальний полив - один раз в два тижні.
Вам знадобиться
  • насіння, пісок, ящик для розсади, грунт, лопата, ділянку землі, лійка, вода, добрива
Інструкція
1
Змішайте в рівних частинах торф, перегній і садову землю. Наповніть сумішшю ящики для розсади. Утрамбуйте і ретельно полийте. Насіння ромашки досить дрібні, тому перед посадкою їх слід змішати з сухим річковим піском у співвідношенні 1: 1. Так їх буде легше посадити. Висівають насіння в два ряди, бажано не дуже густо, в іншому випадку потім доведеться пікірувати розсаду.
2
Поливайте саджанці по мірі висихання грунту, але не частіше одного разу на два - три дні. Більш частий полив може привести до загнивання ледь проклюнулися, але ще не зійшли насіння. Висихання грунту також небажано для молодих паростків. Тому дотримуйтесь водний баланс. Коли сходи вийдуть, обов'язково перенесіть ящики на сонячне місце. Ромашка - рослина довгого світлового дня, затінення призведе до витончення і витягуванню розсади, а цього допускати в жодному разі не можна.
3
Підгодуйте квіти на стадії третього справжнього листка. Для цього краще всього використовувати комбіноване добриво, що складається з азоту, калію і суперфосфату в пропорції приблизно 2: 1,5: 1. На літр води достатньо взяти 3-4 г добрива.
4
Виберете для ромашки підходящу ділянку. Перекопайте землю на глибину штиря лопати. Внесіть перепрілий гній, який можна замінити компостній землею. Добре полийте. Зробіть лунки в три ряди, розташовуючи їх у шаховому порядку, на відстані 20-30 см один від одного. У кожну лунку додатково налийте води і дайте вбратися. Винятки становлять важкі глинисті грунти з поганою дренажною системою. Якщо це ваш випадок, воду в лунки лити не слід, застій вологи не кращим чином позначається на приживлюваності ромашок.
5
висаджувати квіти ввечері, після того, як з ділянки піде пряме сонце. Намагайтеся брати рослина з грудкою землі, так знижується ймовірність травми молоденьких корінців. Висадивши розсаду, присипте її родючою землею. Якщо дні стоять спекотні і посушливі - замульчируйте грунт навколо ромашок. В якості мульчі можна вибрати тирсу або дуже невеликий керамзит.
6
Доглядайте за квітами, регулярно поливайте, рихлите (відсуваючи мульчу), підгодовуйте рідкими органічними добривами. Коли вони увійдуть в пору цвітіння, не забувайте своєчасно обривати зів'ялі суцвіття. Тим самим будуть стимулюватися нові квіткові бруньки, а ромашка, відповідно, довше радувати око.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QOH8dR53xQ0
Зверніть увагу
Вирощуйте ромашки через розсаду. Висаджування насіння у відкритий грунт загрожує тим, що квіти почнуть цвісти тільки з другого року.
Корисна порада
Садіть ромашки групами, щоб займана ними площа була хоча б 0,5 кв.м., так квіти виглядатимуть краще.