Як встановити на програму пароль.

Захист персональної або службової інформації завжди була дуже важливою складовою роботи як в домашньому використанні ПК, так і в офісі. Одним із способів захисту інформації є установка пароля. Давайте розглянемо на прикладі програми Kaspersky Small Office Security 2 як можна встановити паролі для декількох важливих дій користувачів файлового сервера.
Вам знадобиться
  • Вам потрібна програма Kaspersky Small Office Security 2.
Інструкція
1
Специфікація програми. За допомогою даної програми ви зможете встановити пароль на наступні действія.1. Налаштування параметрів программи.2. Управління резервним копіюванням данних.3. Віддалене управління безпекою на комп'ютерах офісної сеті.4. Завершення роботи програми.
2
Встановлюємо пароль . Пароль на перераховані вище дії можна двома способами: в ході установки програми і після установкі.Назначаем пароль після установки программи.После того як установка програми буде завершена автоматично включиться майстер початкової настройки параметрів. На етапі «Захист програми паролем» ви можете призначити пароль для того, щоб виключити несанкціоновані спроби відключення захисту сервера і зміни його параметрів настройки шкідливими програмами або іншими користувачами, у яких є доступ до файлового серверу. Для цього встановіть прапорець поруч з опцією «Включити захист паролем адміністратора», впишіть пароль . Потім впишіть його ще раз - це необхідно для його подтвержденія.Виберіте, до якого саме з перерахованих вище чотирьох дій ви хочете застосувати пароль і натисніть кнопку «Далі». Захист паролем автоматично включиться відразу після того, як майстер установки закінчить свою роботу.
3
Призначаємо пароль в процесі використання программи.Назначіть пароль можна з головного вікна програми після закінчення процесу установки. Це можна зробити наступним образом.1. Відкрийте головне вікно программи.2. У правому верхньому куті вікна клікніть по кнопці «Налаштування» .3. У вікні «Налаштування» клацніть по розділу «Пароль» .4. Встановіть прапорець поруч з опцією «Включити захист паролем» .5. В поле «Новий пароль » призначте пароль .6. В поле «Підтвердження пароля" впишіть пароль ще раз.7. Встановіть прапорці в підміню «Область дії пароля» для тих дій, для яких ви хотіли б призначити пароль доступа.Сохраніте настройки. Для цього натисніть кнопку «ОК» і закрийте головне вікно програми.
Зверніть увагу
Знайдіть час встановити пароль і постарайтеся його не забути.
Корисна порада
Перевіряйте свій комп'ютер на наявність шкідливих програм регулярно. Уникайте небезпечних ресурсів. Не відкривайте дивні листи, які приходять вам по електронній пошті.