Як побудувати самому щитовий будинок.

Якщо ви зважилися власними силами звести заміський щитової будинок і не боїтеся майбутніх труднощів, слід звернути увагу на основну частину будинок а - каркас, до якому в майбутньому буде прилягати пластини стіни. Ну і, зрозуміло, дах, яка буде вірою і правдою захищати вас і ваших близьких від будь-яких негод.
Інструкція
1
Уявіть, як повинен виглядати ваш будинок і проведіть повну проектировку будинок а. Визначте, де буде знаходитися кожна з кімнат, з'ясуйте метраж, який у вас є і який необхідний кожній з кімнат. Намагайтеся скорочувати кількість коридорів, вони абсолютно не функціональні, але при цьому віднімають багато вашого особистого простору. Також сплануйте несучі стіни і стіни підвищеної міцності, так як звичайна щитова стіна має порівняно невисоку міцність, і повісити громіздкий і явно важкий плазмовий екран пристойного розміру навряд чи вийде. Як мінімум, ніхто не дасть вам гарантію на його подальшу схоронність. Для подібних речей потрібно спроектувати окремі ділянки.
2
Закупити необхідний матеріал, приходите в магазин разом з вашими вимірами, заздалегідь вважаючи загальний метраж і приблизна кількість матеріалу. Якщо друге вам зробити не представляється можливим, проконсультуйтеся з продавцем і придбайте необхідний матеріал для даху та корпусу. Не забувайте брати з невеликим надлишком, на випадок непередбачених витрат.
3
Визначте, з чого ви будете починати. Ви можете або почати з бічних, основних перегородок, або піти від центру і поступово нарощувати стіни одна за одною. Даний момент не принциповий, тому оберіть зручніший для вас.
4
При будівлі даху визначитеся з місцем її збірки, якщо ви робите її окремо, вам знадобиться в майбутньому допомогу з її встановлення на будинок. Якщо дах монтується відразу на місце, вам буде потрібно бути більш акуратним і уважним.