Як розширити свій бізнес.

Найбільш ефективним вкладенням прибутку є розширення бізнесу . Існує кілька основних видів розширення бізнесу , дотримуючись яких, ви доб'єтеся примноження грошей, вкладених в розвиток. Зрозуміло, при цьому відповідальність за розвиток кожного виду бізнесу лежить тільки на вас, і необхідно гранично точно розрахувати всі можливі ризики перед тим, як рухатися в тому чи іншому напрямку.
Інструкція
1
Розширюйте асортимент товару і відкривайте для себе нові ринки. В цьому випадку варто відкривати виробництво товарів з суміжних областей тільки в тому випадку, якщо ви твердо стоїте на ногах в основний області. Проведіть маркетингове дослідження, що стосується очікувань споживача від вашої компанії та основних асоціацій, що виникають від вашого бренду. Намагайтеся керуватися ними у виборі областей, в яких ви хочете розширюватися.
2
Відкривайте нові офіси продажів в межах міста. В разі великих міст, коли відстань і час, витрачений на його подолання, має вирішальне значення, варто задуматися про рішення відкрити додатковий офіс в місці, яке знаходиться на віддалі від першого. В цьому випадку ви отримуєте додаткових клієнтів, забезпечуючи їм більш зручний доступ до ваших товарах.
3
Відкривайте філії в інших регіонах країни. Пам'ятайте про те, що ваша репутація, успішно заявлена в одному місті, служить підтримкою репутації в іншому. У той же самий час, відкриттю філії повинен передувати глибокий аналіз ринку - провал в продажах філії може негативно позначитися на клієнтах основної точки збуту.
Сьогодні все більше стає людей, які бажають розпочати працювати «на себе», стати індивідуальними підприємцями. Однак райдужні перспективи, які обіцяє настільки приваблива мрія, у багатьох захмарюються проблемою відсутності фінансових коштів. Тим не менш, якщо у вас є бажання, наполегливість і завзятість, ви зумієте обійти навіть цю перешкоду. Адже існує чимало способів відкрити свій бізнес з нуля.
Інструкція
1
На сьогоднішній день один з найбільш перспективних способів створити бізнес з нуля - це фріланс. А якщо точніше, то віддалена робота в інтернеті. Якщо ви можете логічно, доступно і цікаво писати на задану тему, ви можете стати веб-райтером. З часом, освоївши навик написання статей для сайтів, можна розширити спектр своїх послуг - наприклад, зайнятися сео-копірайтінгом і безпосередньо копірайтінгом.
2
Також цінуються послуги ретушерів, дизайнерів, програмістів, відеомонтажери, фотографів. Це означає, що вашим первинним вкладенням в свій бізнес стануть інтернет, ваш вільний час і, головне, вміння та навички. Якщо таких немає, це не привід опускати руки: сьогодні можна навчитися роботі з графічними програмами, створенню сайтів і багато чому іншому, не виходячи з дому. В інтернеті є безліч статей і безкоштовних навчальних уроків на найрізноманітніші теми. Щоб прискорити процес, ви можете пройти дистанційні курси, тренінги чи семінари, де ви отримаєте потрібні знання.
3
Якщо у вас є організаторські здібності, непогано подумати про те, щоб відкрити свою студію - наприклад, копірайтингу або фотодизайну. Або ж можна створювати власні інфо-продукти, програми та книги, і продавати їх, не виходячи з дому.
4
Інший варіант створення бізнесу з нуля - репетиторство та особистий коучинг. Тут не потрібно вкладень (не рахуючи оплату за рекламу), але важливо володіти вміннями і знаннями, причому на професійному рівні. Приміром, якщо ви хочете стати репетитором з англійської мови, вам буде потрібно його добре знати. Якщо вас зацікавив саме цей варіант бізнесу з нуля, подумайте над тим, що ви досконально вмієте і знаєте. Це можуть бути hand-made, вища математика, іноземні мови, танці, мови програмування, гра на гітарі. Найважливіше вимога - ви повинні вміти передавати свої знання, наставляти і навчати.
5
Закінчивши курси масажу, шиття, нарощування волосся або нігтів, масажу, ви можете приймати замовників у себе вдома. Краще всього, якщо ви вже працюєте перукарем, масажистом або майстром нігтьового сервісу або, приміром, кравцем, і у вас є постійні клієнти. У кожному разі, від вас будуть потрібні тільки мінімальні вкладення - оплата реклами та закупівля необхідного матеріалу.
6
Як бачите, варіантів для втілення в життя досить багато. Можна писати статті, сканувати документи, давати приватні уроки і так далі. На питання, який бізнес відкрити з нуля, ви зможете відповісти собі самі, виходячи з того, чого саме ви хочете, що можете і вмієте.