Як перевірити комп'ютер через інтернет.

Захист комп'ютера від вірусів, троянів, шпигунів і інших шкідливих програм дуже важлива. Іноді відсутність належного захисту призводить до того, що може бути загублена або викрадена цінна інформація, як особистого характеру, так і службового. Якщо з якоїсь причини ви не можете встановити антивірус на свій ПК, скористайтеся онлайн-сканером. Давайте розглянемо, як це можна зробити на прикладі онлайн-сканера компанії Panda.
Вам знадобиться
  • Вам потрібно доступ в інтернет.
Інструкція
1
Що таке онлайн-сканер. Це програма, яка завантажується на ваш комп'ютер тільки один раз. Після того як ви перевірите свій ПК на наявність шкідливих програм і закриєте інтернет-оглядач програма зникне. Своє завдання вона виконала і може спокійно «піти».
2
Отже, зайдіть на сайт компанії і перейдіть в розділ онлайн-сканування за адресою http://www.viruslab.ru/service/check/. На цій сторінці ви побачите багато корисної інформації про те, які плюси і переваги пропонує Panda своїм користувачам, а також дві довгасті кнопки яскраво-синього кольору «Перевірити ПК» і «Купити захист». Сьогодні нас цікавить перша кнопка «Перевірити ПК» - натисніть на неї.
3
Ви потрапите на сторінку безкоштовного онлайн антивіруса Panda ActiveScan 2.0.Что це за продукт? ActiveScan 2.0 - це онлайн-сканер нового покоління. Його робота заснована на принципі колективного розуму (сканування "в хмарах"). Цей антивірус може виявляти шкідливі програми, які традиційні рішення безпеки виявити не можуть.
4
На сторінці онлайн антивіруса ви побачите велику зелену кнопку з написом «Сканувати». Також там розташовані декілька кнопок «підміню»: «Швидке сканування», «Повне сканування», «Вибіркові перевірки». Виберіть той тип сканування, який вам потрібен і натисніть на зелену кнопку «Сканувати».
5
Програма запропонує вам завантажити компонент ActiveX controls - це зробити потрібно тільки для першого сканування і процедура скачування займе всього хвилину. Після цього ще раз натисніть на кнопку "Сканувати". Процес почнеться і через деякий час ви зможете побачити результат.
Зверніть увагу
Panda ActiveScan 2.0 виявляє приховані загрози: руткіти, банківські трояни і шкідливі програми, спеціально розроблені для крадіжки ваших персональних даних, а також всі традиційне і нові віруси, шпигуни і так далі.
Корисна порада
За часом «Повне сканування» може займати досить багато часу, але за то воно буде дуже ретельним.