Як розширити пам'ять на телефоні.

Сучасні телефони вже давно поставляються з можливістю використання безлічі функцій мультимедіа. Ми вже з легкістю можемо робити фото, дивитися фільми, слухати музику і навіть читати книги, використовуючи наш мобільний телефон. Буває так, що нам не вистачає місця в пам'яті телефону для того, щоб повністю насолодитися тим, що ми хочемо на нього закачати. В цьому випадку є кілька способів розширення пам'яті, які звільнять деякий місце для ваших файлів або додадуть додаткову кількість пам'яті.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - usb провід.
Інструкція
1
У багатьох телефонів, підтримуючих режим програвання мультимедіа, є слот для карт пам'яті. Використовуйте його - докупите карту пам'яті, підходящу для моделі цього телефону, встановіть її в телефон і насолоджуйтеся додатковою кількістю пам'яті, куди залежно від розміру карти, ви можете завантажити музику, кліпи і навіть цілі фільми.
2
Видаліть передвстановлені мелодії, ігри та картинки. Природно, ви не зможете сильно розширити цим пам'ять телефону, але два-три вільних мегабайта точно з'являться. Використовуйте меню телефону для того, щоб видалити непотрібні вам картинки і мелодії.
3
У разі якщо у вас не виходить повністю зачистити телефон і деякі файли захищені від видалення, видаліть їх за допомогою комп'ютера. Для цього підключіть телефон до комп'ютера за допомогою usb-дроти і за допомогою програм синхронізації видаліть всі непотрібні файли. Слідкуйте за тим, щоб випадково не видалити файли прошивки - в цьому випадку вам буде потрібно знову перепрошивати телефон.