Як вирішити проблеми зі звуком.

В разі роботи з пристроями відтворення звуку нерідкі проблеми , причиною яких може стати що завгодно, починаючи від неполадок в пристрої і закінчуючи технічною несправністю пристрою для передачі звукових сигналів. Виділяють декілька типових проблем і типових рішень для них, на підставі яких можна продіагностувати ноутбук або аудіоплеєр на предмет причин неполадок.
Інструкція
1
У разі якщо звук відсутній зовсім і немає інформації про те, чи був він спочатку, використовуйте інший пристрій відтворення звуку. Просто застроміть інші навушники і спробуйте включити ще раз - якщо звуку все так же немає, значить, проблема всередині самого пристрою. У випадку з ноутбуком це означає необхідність установки драйверів, а в разі плеєра - нову прошивку.
2
Якщо звук раптом почав перериватися з незрозумілих причин і потім остаточно пропав, то проблема ця технічного характеру. У разі якщо така проблема виникає на плеєрі, то справу або в гнізді для навушників, або в самих навушниках. Якщо заміна навушників не допомагає, то вам доведеться здати плеєр в ремонт. У випадку з ноутбуком це означає проблеми з динаміком. І якщо підключення навушників дає нормальний звук, то вам точно так само слід передати ноутбук в ремонт.
3
У разі якщо музика грає недостатньо голосно, пробуйте збільшити еквалайзер на максимум по всіх налаштувань. Якщо і це не допомагає, пробуйте збільшити звук необхідної звукової доріжки в спеціальному редакторі для аудіофайлів.
Корисна порада
У разі якщо проблема не відповідає жодному з вищевказаних пунктів, не займайтеся ремонтом самі, а краще здайте пристрій до сервісного центру.