Як провести вечір зустрічей випускників.

Зустріч випускників ... Ця радісна подія трапляється нечасто і збирає не всіх, хто колись випускався зі стін улюбленої школи або гімназії. Але в душі кожного, хто хоча б раз побував на такому святі, залишається Незгасима світло любові до свого класу на все решту життя. Тому що людина на один день знову повертається в те прекрасне безтурботний час. Як же організувати вечір зустрічі випускників, щоб він дійсно став вечір ом єднання душ.
Інструкція
1
Для початку знайдіть координати всіх, з ким колись навчалися. Ці дані можуть бути як у викладачів, які підтримують зв'язок з випускниками або живуть в тому ж місті, так і у інших однокласників. З появою різних соціальних мереж оповістити всіх про майбутню зустріч стає нескладно, варто тільки зареєструватися.
2
Продумайте місце зустрічі і визначте матеріальні витрати на вечір . У цю суму повинні входити квіти і подарунки вчителям або навчальному закладу, оренда кафе або покупка продуктів, якщо ви збираєтеся відзначати свято на природі. Крім того, не забудьте про милі сувеніри для всіх, хто приїде, - вони ще багато років нагадуватимуть їм про минулу зустріч. А суму розділіть на всіх, хто точно збирається приїхати - нехай вони перерахують її на вашу банківську карту.
3
Не забудьте про тематичну складову вечір а, щоб не вийшло так, що всі зібралися в одній аудиторії і не знають, з чого почати. Може, це буде вірш або пісня, яка колись була гімном школи - вирішувати вам, але ведучий-тамада повинен бути присутнім на заході. Інакше вийде плутанина, і коли всі почнуть згадувати старі жарти і смішні випадки, хтось буде забутий, та й про сьогоднішнє життя один одного ви нічого не дізнаєтеся. Урочисто надайте слово вчителям - нехай вони згадають, якими ви були в 11 класі. І повісьте веселі стінгазети з кумедними фотографіями з минулого.
4
Визначте, яке дійство стане центральним у вашій зустрічі. Можливо, ви вирішите закласти алею випускників і посадіть яблуні в пришкільному саду. А може бути, зіграєте в жартівливу гру «Що? Де? Коли? »- Випускники проти вчителів, або разом подивіться кращі кадри з випускного вечір а. Як варіант, можна влаштувати імпровізований конкурс «Алло, ми шукаємо таланти» і роздати заздалегідь підготовлені листочки із завданнями (заспівати частівку про школу, вірш розповісти або запросити на повільний танець директора). Якщо ж ви зустрічаєтеся в кафе, підберіть веселі ігри та конкурси, можна розіграти за ролями сценку-казку. І обов'язково вранці - зустрічати світанок!
З часом роки, проведені за шкільною партою, тьмяніють в пам'яті. Особи однокласників забуваються, а імена учителів не викликають колишнього трепету. Для того щоб юність якомога довше залишалася в серцях, існують вечора, на яких колишні однокласники згадують школу і своїх вірних шкільних друзів.
Вам знадобиться
  • - телефони однокласників;
  • - згоду директора школи;
  • - ентузіазм та ініціативність.
Інструкція
1
Запросіть професійного тамаду. Нехай все буде під наглядом людини, яка добре знає, як управлятися з натовпом підпилих людей. Професіонал не допустить незручних пауз або тривалих розповідей про першій двійці. Заздалегідь обговоріть з тамадою музичний супровід свята. Можливо, у вашому класі були якісь особливі пісні, які подарують вам на вечорі приємні спогади. Заздалегідь обговоріть з тамадою всі етапи вечора зустрічі випускників. Можливо, у вас будуть якісь свої підготовлені номери, потрібно визначити їм час в сценарії, який запропонує професіонал.
2
Домовтеся з директором та викладачами про проведення маленької екскурсії «по бойових місцях». Хай у кожному класі вас зустрічає знайомий учитель, в звичному, для колишніх учнів образі, з крейдою в руці, або пробірками на столі. Пройдіть всі разом в клас, розміститеся за партами і нехай «Марьванна» поставить комусь чергову двійку. Можна написати твір на тему «Хто і чого домігся у своєму житті». Зачитувати вголос з виразом і якомога емоційніше.
3
Додайте в залі, де проходитиме вечір зустрічі випускників, проекційне устаткування. Сам вечір можна розділити на тематичні блоки. Після кожного блоку в залі гасне світло і включається відеоряд зі шкільними фотографіями самих учнів або шкільних заходів. Обов'язково зібрати фотографії усіх вчителів, які викладали в ті роки, коли цей випуск ще вчився в школі. Сам відеоряд можна супроводити коментарями і напуттям цих вчителів. Не полінуйтеся і запишіть їх заздалегідь на диктофон. Можна попросити, щоб викладачі пожурили, як раніше, недбайливих учнів і похвалили відмінників.
Корисна порада
Не забудьте запросити на вечір зустрічі трудовика і фізрука, зазвичай цих викладачів обходять своєю увагою. Вони вас пам'ятають і люблять не менше, ніж інші вчителі.